Криминалци и криминални групи во МК

Член од
11 октомври 2014
Мислења
2.075
Поени од реакции
2.031

По се изгледа биле на пат за кај нас да бидат набљудувачи на изборите со специјални инструменти.
 

Ivan898

they see you, but you don't see them!
Член од
3 јуни 2020
Мислења
385
Поени од реакции
716
Шеваљ Муареми со врски преку Ќазим Османи нашол конекшн во Шпанија.
Ајде сега за Петрит Аме треба малце да се врати како икона го гледам Дон Пјетро Пелегрини
Со Феликс се направени контакти уште од 2018 година, имало средба меѓу Орхан Бајрами Оки и Репки со него во Шпанија и Црна Гора кај неговата јахта.
 
Член од
12 јануари 2020
Мислења
499
Поени од реакции
536
Со Феликс се направени контакти уште од 2018 година, имало средба меѓу Орхан Бајрами Оки и Репки со него во Шпанија и Црна Гора кај неговата јахта.
Grupava ima poveke informacii nego tajnata policija vo drzavava
 

Ivan898

they see you, but you don't see them!
Член од
3 јуни 2020
Мислења
385
Поени од реакции
716
Ма сФе е тоа фотошоп. :D
тајната служба направи фотошоп за криење на вистинските играчи.
@Vincent. за Петрит велат дека е отруен како Навални затоа што сакал да иде кон Русија, те молам прашај ги твоите од Левица можеби знае некој преку руските линии..?
 
Член од
22 јуни 2019
Мислења
219
Поени од реакции
719
Член од
12 јануари 2020
Мислења
499
Поени од реакции
536
Овој го изиграа како белосветско магаре.
Барем муда извади како на слон за разлика од другиве.
Kako sto rece I samiot se precenil. Fatil rabota so Kiceec, so Orce so Zaev.
 
Член од
2 декември 2020
Мислења
130
Поени од реакции
152
тајната служба направи фотошоп за криење на вистинските играчи.
@Vincent. за Петрит велат дека е отруен како Навални затоа што сакал да иде кон Русија, те молам прашај ги твоите од Левица можеби знае некој преку руските линии..?
Иване, го дадов моето сопствено време за иконата моја Пјетро драгоцениот, барај ваму барај таму, иди по музеи и државен архив да пробам да најдам некаков документ, иди па после по дебарски села па чак и до француската амбасада, никаков одговор.Немам веќе мотив откако 90% од моето срце вели дека е мртов, но сега чим ми спомна ќе појдам до руска амбасада да прашам
 
Член од
26 октомври 2023
Мислења
37
Поени од реакции
120
Decki zasto nasiov narod zaborava vcera sto bilo bi sakal da ve vratam nazad nekolku meseci koga pisuvav deka napadot vrz Rade e profesionalno izveden i deka nema da go najdat storitelot, vie mi kazuvavte detski izjavi na oliver obudjuko kako imalo mnogu materijalni dokazi, kako ja fakal pepeljarata so raka itd itd...
Eve projdoa nekolku meseci od "neprofesionalniot napad" dali se najde napagacot? Bea vkluceni evropol, interpol i cel severen pol i na kraj sto bidna? Tresla se gora upuvao se mish...
Druga rabota tuka citavme deca od 17god kako pisuvaa "e sega ke vidime Rade sto ke napravi cim prezivea", isto taka pominaa nekolku meseci osven edno klipce, mnogu pozerski sliki so namignuvanje onaka smekerski (malce gej) i mnogu kodosenje u policija dali nesto drugo konkretno vidovme?
Pisav isto pred nekolku meseci deka slucajov sto se otvori protiv grcec dukancik e ocajnicki obid na Obidjuko za da osvoi poeni (bidejki planirase da se kandidira mesto stevo) i nema nikakov osnov tuku e samo rekla kazala muabet i ke izgori samo luge, isto tuka nekoi "pravnici i honeypotdzii" mi kazuvaa deka toa bilo evropski zakon i deka sega ke vidime kako ke letaat poternici itd itd..

Voila po francuski.. Evropski sud za covekovi prava potvrdil deka tie snimki ne se dokazi i deka nemoze da se koristat pred sud. Djabe se podmoca obidzuko, budala samo neprijateli si napravi... Uste ke treba pari da mu isplakaat na grcec sega, ama ako ima budzet pa ke se plaka bitno min plata 600evra ke napravele :pos:

 

пунтер

betfair trader
Член од
21 март 2011
Мислења
5.078
Поени од реакции
8.339
Decki zasto nasiov narod zaborava vcera sto bilo bi sakal da ve vratam nazad nekolku meseci koga pisuvav deka napadot vrz Rade e profesionalno izveden i deka nema da go najdat storitelot, vie mi kazuvavte detski izjavi na oliver obudjuko kako imalo mnogu materijalni dokazi, kako ja fakal pepeljarata so raka itd itd...
Eve projdoa nekolku meseci od "neprofesionalniot napad" dali se najde napagacot? Bea vkluceni evropol, interpol i cel severen pol i na kraj sto bidna? Tresla se gora upuvao se mish...
Druga rabota tuka citavme deca od 17god kako pisuvaa "e sega ke vidime Rade sto ke napravi cim prezivea", isto taka pominaa nekolku meseci osven edno klipce, mnogu pozerski sliki so namignuvanje onaka smekerski (malce gej) i mnogu kodosenje u policija dali nesto drugo konkretno vidovme?
Pisav isto pred nekolku meseci deka slucajov sto se otvori protiv grcec dukancik e ocajnicki obid na Obidjuko za da osvoi poeni (bidejki planirase da se kandidira mesto stevo) i nema nikakov osnov tuku e samo rekla kazala muabet i ke izgori samo luge, isto tuka nekoi "pravnici i honeypotdzii" mi kazuvaa deka toa bilo evropski zakon i deka sega ke vidime kako ke letaat poternici itd itd..

Voila po francuski.. Evropski sud za covekovi prava potvrdil deka tie snimki ne se dokazi i deka nemoze da se koristat pred sud. Djabe se podmoca obidzuko, budala samo neprijateli si napravi... Uste ke treba pari da mu isplakaat na grcec sega, ama ako ima budzet pa ke se plaka bitno min plata 600evra ke napravele :pos:

пробав да употребам google translate и други алатки од AI да фатам што сакаш да кажеш, никој не може да се снајде, за све што пиша во превод ми излезе :drk:.
 
Член од
26 октомври 2023
Мислења
37
Поени од реакции
120
dobro ocekuvano bese, izbori se deneska cipiran si da ne razbiras nisto osven kako da glasas. utre procitaj pak ke bide podrugo
 

Kajgana Shop

На врв Bottom