Криминалци и криминални групи во МК

Член од
12 јануари 2020
Мислења
498
Поени од реакции
528
Samo fokus go objavi ova nikoj drug, najverojatno ne e vistina
 
Член од
24 мај 2014
Мислења
5.296
Поени од реакции
5.868
ТРГОВИЈА СО ДЕТЕ ВО ВЕЛЕС
Малолетничка на Инстаграм запознала момче, ја снимал, па ја принудувал на секс со пијани и дрогирани мажи
Објавено на
27.1.2023 - 11:18


Случајот бил откиен веднаш откако Мирослав Деспотоски Мики Тетово го уапсиле за формални работи околу извесни обложувалници и казина што ги поседувал, и при истрагата процедурално му провериле телефон и ги нашле снимките па така се уапсени и останатите учесници на оргиите, кои се одвивале кај викендицата на екс градоначалникот пријател на Мики што веќе го објавивме, а останатите учесници биле луѓе што заработуваат многу пари од Телеграм, па која била врската помеѓу нив ќе дознаам разбрав само од нив дел биле веќе пуштени од притвор и вратени на бизнисот.
 
Член од
5 март 2023
Мислења
428
Поени од реакции
1.704
ТРГОВИЈА СО ДЕТЕ ВО ВЕЛЕС
Малолетничка на Инстаграм запознала момче, ја снимал, па ја принудувал на секс со пијани и дрогирани мажи
Објавено на
27.1.2023 - 11:18


Случајот бил откиен веднаш откако Мирослав Деспотоски Мики Тетово го уапсиле за формални работи околу извесни обложувалници и казина што ги поседувал, и при истрагата процедурално му провериле телефон и ги нашле снимките па така се уапсени и останатите учесници на оргиите, кои се одвивале кај викендицата на екс градоначалникот пријател на Мики што веќе го објавивме, а останатите учесници биле луѓе што заработуваат многу пари од Телеграм, па која била врската помеѓу нив ќе дознаам разбрав само од нив дел биле веќе пуштени од притвор и вратени на бизнисот.
Овој Мики да му го отвориш фејсбук и инстаграм профилот ќе видиш дека поседува ламборџини урус, мерцедес с класа, бмв седмица, скапи саати итн. Од ова што е до сега објавувано на форумов за него е дека се занимава со подведување девојки на проституција, дрога, обложувалници, казина...... ама некако многу малце информации за него а очигледно прави огромни пари. Кој го штити, со кого соработува? Некој ако има дополнително инфо нека сподели.
 
Член од
12 јануари 2020
Мислења
498
Поени од реакции
528
Mnogu interesna tema e isceznuvanjeto na deckono Samoil. Ocigledno e deka zad toa stoi mnogu mokjna kriminalna grupa koja sigurno ke najde zrtva poedinec koj ke prifati deka mu napravil nesto na deckoto
 
Член од
13 јануари 2015
Мислења
805
Поени од реакции
275
Mnogu interesna tema e isceznuvanjeto na deckono Samoil. Ocigledno e deka zad toa stoi mnogu mokjna kriminalna grupa koja sigurno ke najde zrtva poedinec koj ke prifati deka mu napravil nesto na deckoto
2 месеца точно поминаа, а сеуште никој ништо не знае за ова. Многу чудна работа…
 
Последно уредено:
Член од
12 септември 2020
Мислења
50
Поени од реакции
147
Koga nema vekje diskusija da se navratime na don pjetro koga ja perel kolata na sastav i koga mu dosol cuvarot i go prasal za dali ima upaljac a ovoj ostro go poglednal no bidejko bil covek na udba se vozdrzal i mu dal upaljac.
 
Член од
11 октомври 2014
Мислења
1.962
Поени од реакции
1.850
фудбалеров од колари и на гробишта со обезбедување

 
Член од
14 септември 2010
Мислења
214
Поени од реакции
249
 
Член од
8 јануари 2022
Мислења
81
Поени од реакции
238
Koga nema vekje diskusija da se navratime na don pjetro koga ja perel kolata na sastav i koga mu dosol cuvarot i go prasal za dali ima upaljac a ovoj ostro go poglednal no bidejko bil covek na udba se vozdrzal i mu dal upaljac.
Дали четвртиот братучед на пјетро возел голф дизел двојка или тројка?
 
Член од
5 март 2023
Мислења
428
Поени од реакции
1.704
ТРГОВИЈА СО ДЕТЕ ВО ВЕЛЕС
Малолетничка на Инстаграм запознала момче, ја снимал, па ја принудувал на секс со пијани и дрогирани мажи
Објавено на
27.1.2023 - 11:18


Случајот бил откиен веднаш откако Мирослав Деспотоски Мики Тетово го уапсиле за формални работи околу извесни обложувалници и казина што ги поседувал, и при истрагата процедурално му провериле телефон и ги нашле снимките па така се уапсени и останатите учесници на оргиите, кои се одвивале кај викендицата на екс градоначалникот пријател на Мики што веќе го објавивме, а останатите учесници биле луѓе што заработуваат многу пари од Телеграм, па која била врската помеѓу нив ќе дознаам разбрав само од нив дел биле веќе пуштени од притвор и вратени на бизнисот.

Screenshot from 2023-05-04 19-19-16.png Screenshot from 2023-05-04 19-19-46.png Screenshot from 2023-05-04 19-20-56.png Screenshot from 2023-05-04 19-21-35.png Screenshot from 2023-05-04 19-22-10.png Screenshot from 2023-05-04 19-22-49.png Screenshot from 2023-05-04 19-23-16.png Screenshot from 2023-05-04 19-23-47.png Screenshot from 2023-05-04 19-24-11.png Screenshot from 2023-05-04 19-24-31.png Screenshot from 2023-05-04 19-24-56.png


Еве слики од Мирослав Деспотоски или Мики Тетово, можете да го видите неговиот ламборџини урус и мерцедес с класа, некој да не знае кои се овие ликови во негово друштво? @Црноризец Храбар ?
 
Член од
4 септември 2022
Мислења
14
Поени од реакции
35
Член од
3 јуни 2022
Мислења
1.040
Поени од реакции
2.561
Advokatot na Zaev, Vane na tretata slika od pozadi.

Miroslav ima druzeno so likovi od politickiot svet, svoevremeno shetase dosta i niz Veles. Sakase Las Veles da go pravi so prostitutki niz kazinata i nekolkute hoteli, go zaeba poranesniot gradonacalnik Kocevski koj javno reagirase pa ovie moraa da prestanat :)

Inaku imam slusnato deka i podveduvale niz Evropa, nosele mladi devojcinja vo Evropa najvekje Svajcarija preku Albanski vrski. Verojatno i od tamu skapite koli casovnici i sl
 
Последно уредено:
Член од
22 јуни 2019
Мислења
817
Поени од реакции
1.296
Па овој претепаниот нели му е другар на тоа лице? Што конкретно се случувало во Штип? Знае некој?

Автоматски споено мислење:

Прегледај го приврзокот 377509Прегледај го приврзокот 377516


Еве слики од Мирослав Деспотоски или Мики Тетово, можете да го видите неговиот ламборџини урус и мерцедес с класа, некој да не знае кои се овие ликови во негово друштво? @Црноризец Храбар ?
Овој од десно претпоследниот претепан бил вчера во штип сити мол што воедно е и сопственик.
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom