Криминалци и криминални групи во МК

Член од
26 април 2022
Мислења
47
Поени од реакции
51
Да го познаваше Камил
Камил и Метуш беа многу блиски и Камил имаше врски со Земунците бидејки агенти од Удба кога имаа разговори со Пјетро му рекоа да се прави транспорт на дрога од Приштина преку Камил
Zosto bese naredeno da se zima heroinot od Prishtina??
 
Член од
13 јуни 2022
Мислења
58
Поени од реакции
105
Zosto bese naredeno da se zima heroinot od Prishtina??
Поради состојбата која беше тогаш…така наредијa британските служби
Тогаш беше главен за таа работа ставен од нивна страна Роберт Гросинецки од Полска
 
Член од
24 мај 2014
Мислења
5.296
Поени од реакции
5.864
Дополнителни информации за Фадил Бајрамовски за кого пишував пред скоро време.

Иначе Фадил Бајрамовски му бил прв братучед на Оки и 2015 или 2016 година го фатиле со хероин ама за тоа немал лежено, за силување малолетничка имал лежено, а возилото Порше Кајен што се гледа во позадина било лично негово.
 
Член од
24 мај 2014
Мислења
5.296
Поени од реакции
5.864
Битен детал за Грчец Дуќанџиќ екипата.

Се зборува дека Шеваљ е само шпион на Државна Безбедност и во случајот со пукањето во Александар Палас намерно го тргнале да оди надвор од Македонија за да не биде, убиен, апсен или претресуван, бидејќи дома имал армиски карабини кои Владата ги набавила од Америка тогаш извесно време пред случајот.
 
D

Deleted member 128786

Гостин
Македонци се?
Golemi Makedonci, samo da ne gi pustis u kazino, togash se pretvaraat u endemski vid na termiti, moze da gi izglodaat i krupierkite so se fotelji.
Raka Maric od menadzer na Belo Dugme, samiot se pretvori u Belo Dugme samo da im kurtuli.
Автоматски споено мислење:

Nesto za Ismail (PUCKO PETROL)?
Pucko da ti go plesne po mucko, odkako ke mu jades mudo na adobudo, toa ekrem.
 
Член од
25 јуни 2022
Мислења
26
Поени од реакции
24
Golemi Makedonci, samo da ne gi pustis u kazino, togash se pretvaraat u endemski vid na termiti, moze da gi izglodaat i krupierkite so se fotelji.
Raka Maric od menadzer na Belo Dugme, samiot se pretvori u Belo Dugme samo da im kurtuli.
Автоматски споено мислење:


Pucko da ti go plesne po mucko, odkako ke mu jades mudo na adobudo, toa ekrem.
O zenata jas da ti ebam sto imas so mene 1 acc imam o pickati.mater nemozem sve ja da bidem sto otvorat novi akauntovi
 
D

Deleted member 128786

Гостин
O zenata jas da ti ebam sto imas so mene 1 acc imam o pickati.mater nemozem sve ja da bidem sto otvorat novi akauntovi
Nemozes zenami da ja ebes, posto dojdena i e doma majka ti, da i gi ispere tepisite, da izbrise prashina, da ni go frli gjubreto, pa ako ja stemni tuka ne se sekiraj ke ja smestime da prespie u shtalata, bolje ke se oseka nego doma. A ti usto prljava zemi skini gi zicite od zvonceto za vrata, ogoli gi od stranata sto odi u zvonceto i fati gi edna zica so po edna raka, i dodeka gi drzis taka vikni nekoj da ti zvoni so prekini, toa strujata da ti gi stopi toa lajnata sto gi talozhis dur ne pocnale da ti pretekuvaat od usta
 

Kajgana Shop

На врв Bottom