Криминалци и криминални групи во МК

Член од
24 мај 2014
Мислења
5.295
Поени од реакции
5.855
Za sto tocno pocnuva problemot vo minatoto, koi od Kurtovic ucestvuva. Koj e posledniot incident, koj ucestvuva I sto se slucuva pa e tolku vazno da se objavi
Вчера колку што знам не ескалирала ситуацијата, придружбата била викната повеќе за заплашување, кои сѐ од Куртовиќ учествувале во сите инциденти досега не знам, сите 5,6 случки беа објавени на темава, побарај ги на лупата. На останатите прашања, одговорив со претходното мислење за случајот.
 
Член од
12 јануари 2020
Мислења
488
Поени од реакции
508
Вчера колку што знам не ескалирала ситуацијата, придружбата била викната повеќе за заплашување, кои сѐ од Куртовиќ учествувале во сите инциденти досега не знам, сите 5,6 случки беа објавени на темава, побарај ги на лупата. На останатите прашања, одговорив со претходното мислење за случајот.
Stom nemalo incident bil prazen muabet a I Kurtovic veke se oslabeni. Dolgogodisnite robii I problemi gi oslabea
 
Член од
22 август 2017
Мислења
34
Поени од реакции
55
Вчера колку што знам не ескалирала ситуацијата, придружбата била викната повеќе за заплашување, кои сѐ од Куртовиќ учествувале во сите инциденти досега не знам, сите 5,6 случки беа објавени на темава, побарај ги на лупата. На останатите прашања, одговорив со претходното мислење за случајот.
off mnogu ke gi zaplasat ...
 

Казаки

Атаманот - Army of Christ
Член од
2 септември 2011
Мислења
1.525
Поени од реакции
1.963
Aco Makedonac, Dvostruki Ubica u Pokušaju i Sasvim Zadovoljan Tip - Uspješan perač narkonovca, uspješan narkodiler, relativno uspješan pucač, sasvim blizu Dodiku i veoma visoko iznad zakona





Ликот се појавува на видеата од сунетот со Шабан Шаулиќ и Шериф Коњевиќ.
 
Член од
24 мај 2014
Мислења
5.295
Поени од реакции
5.855
"Пребројте се, јавите се по пријатели. "Инфлуенсерот" Енвер Тоска што уби, ограби и запали колега и е осуден на 18 године затвор бил на прошетка. У меѓувреме со iPhone си води профил."

IMG_20220104_184734.jpg

Превземено од Твитер.
 
Член од
12 мај 2021
Мислења
110
Поени од реакции
223
"Пребројте се, јавите се по пријатели. "Инфлуенсерот" Енвер Тоска што уби, ограби и запали колега и е осуден на 18 године затвор бил на прошетка. У меѓувреме со iPhone си води профил."

Прегледај го приврзокот 318391

Превземено од Твитер.
Психички болен нестабилен тип, некои слики кои ги објавува во профилот му се слики од порано, летоска и со Тоте беше во дружба…
 
Член од
22 септември 2017
Мислења
335
Поени од реакции
382
Aco Makedonac, Dvostruki Ubica u Pokušaju i Sasvim Zadovoljan Tip - Uspješan perač narkonovca, uspješan narkodiler, relativno uspješan pucač, sasvim blizu Dodiku i veoma visoko iznad zakona





Ликот се појавува на видеата од сунетот со Шабан Шаулиќ и Шериф Коњевиќ.
србото от Битола леже затвор со фката за кражби замина 1997 осма се збораше дека замина шветска. Последно шо го видовме кога дојде за свадбата во Велес беше опасно го памтам како дете сите му се плашеа
Автоматски споено мислење:

"Пребројте се, јавите се по пријатели. "Инфлуенсерот" Енвер Тоска што уби, ограби и запали колега и е осуден на 18 године затвор бил на прошетка. У меѓувреме со iPhone си води профил."

Прегледај го приврзокот 318391

Превземено од Твитер.
Фото шоп му се
 
Член од
24 мај 2014
Мислења
5.295
Поени од реакции
5.855
Психички болен нестабилен тип, некои слики кои ги објавува во профилот му се слики од порано, летоска и со Тоте беше во дружба…
Сега кога официјално не е во полиција, изгледа им се вовлекува на криминалците постојано, иначе скроз не е токму психички, се гледа и по погледот и по тоа што сака да го прикаже.
 
Член од
23 август 2020
Мислења
255
Поени од реакции
420
Психички болен нестабилен тип, некои слики кои ги објавува во профилот му се слики од порано, летоска и со Тоте беше во дружба…
A sto bidna so tote i toj vo zatvor e kako gledam na fejsbuk, raspadnaa skroz bellanoca.
 

AAbrat

*******
Член од
28 октомври 2015
Мислења
696
Поени од реакции
1.554
"Пребројте се, јавите се по пријатели. "Инфлуенсерот" Енвер Тоска што уби, ограби и запали колега и е осуден на 18 године затвор бил на прошетка. У меѓувреме со iPhone си води профил."

Прегледај го приврзокот 318391

Превземено од Твитер.
Интересно, му го разгледав профилот и ме зачуди во тие што ги прати има истакнати ликови од Чкембари.
 
Член од
24 мај 2014
Мислења
5.295
Поени од реакции
5.855
Интересно, му го разгледав профилот и ме зачуди во тие што ги прати има истакнати ликови од Чкембари.
Па искрено не ме ни чуди, се сменија работите насекаде.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom