Криминалци и криминални групи во МК

Член од
16 септември 2009
Мислења
50
Поени од реакции
53
Ова е нешто ново или? Имаше од поодамна вест за вакво нешто, две, три години. Баш ме интересира од кај ги извадил париве да го покрие :D

И мене ме интересира истото... се мислам само како ли им текнуваат работиве на луѓево... као оп ајде јас сум шеф и еве 4000 евра ...
 
Член од
24 мај 2014
Мислења
5.077
Поени од реакции
5.282
Тело кое е закопано пред 6 месеци тешко дека ке има за што да го обесиш, не би требало да има никаква структурална издржливост, ниту пак ке можеш да препознаеш кој е.
Тоа се подразбира, само пренесов шпекулација зошто ни е од интерес.
 
Член од
5 февруари 2019
Мислења
47
Поени од реакции
85
 
Член од
4 ноември 2019
Мислења
35
Поени од реакции
30
Cekajte da iskoci vest za koja mobilara se raboti, tek togas da bide interesno
 
Член од
7 декември 2019
Мислења
4.609
Поени од реакции
8.189
Член од
8 јануари 2012
Мислења
8.591
Поени од реакции
11.134
Znae li nekoj za koja mobilara se raboti?
Во темата за мобилни телефони е најоспорувана и најкритикувана.....како продаваат веќе користени телефони како нови, не признаваат гаранции...оштетени телефони....

ќе се сетите за кого се зборува.

сестра им била некоја инспекторка
 
Член од
12 јануари 2020
Мислења
411
Поени од реакции
390
Во темата за мобилни телефони е најоспорувана и најкритикувана.....како продаваат веќе користени телефони како нови, не признаваат гаранции...оштетени телефони....

ќе се сетите за кого се зборува.

сестра им била некоја инспекторка
Na Ado i Edo sestra im e vo mvr. Oni imaat mobilara vo zgradana na Cifliganec,, peglata". Ama dali e vo prashanje nivna firma pak e spekulacija ima mnogu firmi
 
Член од
8 јануари 2012
Мислења
8.591
Поени од реакции
11.134
Од Ади и Едо е Мобифликс...а според тоа што го знам не е таа фирма
Автоматски споено мислење:

ова е инфото....но се спомнува сосема друго име. не сум од Скопје.,... и не ги знам добро...

,,Bosanci se sestraim e inspektorka mnogu dobro gi znaat poveketo od smrkacive na visoka noga sto se glumcive site odat tamu kao telefoni najaki imaat,,
 

Ryan Giggs

tearing you apart since 1991
Член од
27 мај 2009
Мислења
10.620
Поени од реакции
17.071
Во темата за мобилни телефони е најоспорувана и најкритикувана.....како продаваат веќе користени телефони како нови, не признаваат гаранции...оштетени телефони....

ќе се сетите за кого се зборува.

сестра им била некоја инспекторка
ледиком / мобеликс ?
 
Член од
8 јануари 2012
Мислења
8.591
Поени од реакции
11.134
Ја спомнуваат првата....но се се тоа полуинформации

Се спомнуваат браќа босанци....и сестра инспектор
 
Член од
28 септември 2012
Мислења
9.106
Поени од реакции
25.281
Не е битно!
Жално е што во суверена држава против криумчарење на дрога се бори ДЕА.
Па мора некој да се бори кога тие шо ја водат суверената држава ја криумчарат и дрогата. :LOL:
 

SkimSkam

Full Stack Говнар
Член од
26 август 2021
Мислења
2.032
Поени од реакции
5.665
На твитер ги тролаат Ледиком ваљда они се умешани у ова. Телеком е врвна фирма, како им се заредија скандали деноиве.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom