Криминалци и криминални групи во МК

Член од
2 ноември 2019
Мислења
85
Поени од реакции
145
Има ли некоја слика од Нехат?

Иначе филозофи не се потребни во темава.Имате борд филозофија,одете таму.
ete ti pogore,pomegu Zija i Agim.slikata e vo zatvorot vo stip,od idrizovo Nehat e premesten vo stip zatoa sto Nehat brutalno pretepa komandir vo idrizovo zaradi negov drugar.sega e vo begstvo na kosovo.
 
Член од
24 мај 2014
Мислења
5.295
Поени од реакции
5.860
Комбо парт 2 :D

FB_IMG_1576169820779.jpg
Јасмин Лесковица и Зија Асани

FB_IMG_1576169501127.jpg
Наим Асани, Јасмин и Рамиз Асани

FB_IMG_1576169801485.jpg
Бајруш Сејдиу и Јасмин

FB_IMG_1576169487393.jpg
Селфира Јасмин, втор од лево Фадил Арслани, трет Наим Асани.

(Мало дообјаснување, Асани освен што се фамилија со огромна крими терористичка историја, и во Идризово го контролирале секој криминал, се зборува дека во затворот правеле исто толку пари колку што и од кокаинот во златните времиња. Па од кога ги пуштија од затвор имало долга криза за марихуана во Идризово.
Фадил Арслани е оној гостиварец што го уапсија во акција Чекан, еден од најголемите газди во Гостивар, човек со јак криминален интегритет во тој дел на МК, иначе покрај сите други и он е во тие што се пуштени од затвор поради "лекување".)
 
Последно уредено:
Член од
8 јануари 2012
Мислења
9.953
Поени од реакции
14.706
Комбо парт 2 :D
Прегледај го приврзокот 225151
Селфира Јасмин, втор од лево Фадил Арслани, трет Наим Асани.
Фадил Арслани е оној гостиварец што го уапсија во акција Чекан, еден од најголемите газди во Гостивар, човек со јак криминален интегритет во тој дел на МК, иначе покрај сите други и он е во тие што се пуштени од затвор поради "лекување".)
Фадил Арслани има дојдено кај мене дома пред едно 4-5 години(или малку повеќе....не се сеќавам точно)...дојде со жолт хамер со огромни тркала. Со него влечеше една плавуша девојка.....доста витка и слаба беше.
Иначе мајка ми прави лек за камен на бубрег....па ја довлечка ,,гуштерицата,, поради таа причина

Но и фадил беше доста послаб него ова на сликава
 

Kajgana Shop

На врв Bottom