Кој филм последен сте го гледале

Дискусија во форумот 'Играчница' започната од Лице за отстрел., 17 март 2015.

 1. Лице за отстрел.

  Лице за отстрел. ОПАСНА МЕТА

  Член од:
  28 јануари 2015
  Мислења:
  54
  Допаѓања:
  6
  Насловот кажува се. Кој филм последен сте го гледале ?

  Јас последен го гледав RAMBO 3 по којзнае кој пат?
   
  На shutrak му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Toni Banderas

  Toni Banderas Паранормален Човек

  Член од:
  27 февруари 2015
  Мислења:
  54
  Допаѓања:
  12
  Јас Го гледав Riddic Pitch Black so Vin Disel :D:kafence:
   
  На shutrak и Лице за отстрел. им се допаѓа ова.
 3. john do

  john do

  Член од:
  11 октомври 2011
  Мислења:
  89
  Допаѓања:
  107
  Watchmen.
   
  На shutrak и Лице за отстрел. им се допаѓа ова.
 4. Cruise

  Cruise Ja sam taj iz Cadjavice

  Член од:
  1 јануари 2013
  Мислења:
  2.039
  Допаѓања:
  923
  Kiss of the Dragon-Џет Ли
   
  На shutrak и Лице за отстрел. им се допаѓа ова.
 5. brabusmkd

  brabusmkd

  Член од:
  18 март 2015
  Мислења:
  5
  Допаѓања:
  3
  Јас вчера го гледав филмот Bad Boys 1 :D
   
  На shutrak и Лице за отстрел. им се допаѓа ова.
 6. Sungerot Bob

  Sungerot Bob Живеј го животот

  Член од:
  7 август 2012
  Мислења:
  31.900
  Допаѓања:
  36.433
  Патот до кенгурите:)
   
  На shutrak и Morgan Freeman им се допаѓа ова.
 7. Morgan Freeman

  Morgan Freeman Немодератор

  Член од:
  23 април 2010
  Мислења:
  2.355
  Допаѓања:
  3.262
  Летот на кенгурите (тој што доби оскар лани преклани) :pos:
   
  На shutrak му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Kleolon

  Kleolon

  Член од:
  18 април 2015
  Мислења:
  33
  Допаѓања:
  19
  The Naked Gun, легендарен..
   
  На shutrak му/ѝ се допаѓа ова.
 9. shutrak

  shutrak opsenar

  Член од:
  3 јуни 2011
  Мислења:
  18.731
  Допаѓања:
  12.841
  ,,,,bonanza,,,,:icon_mrgr:
   
 10. shutrak

  shutrak opsenar

  Член од:
  3 јуни 2011
  Мислења:
  18.731
  Допаѓања:
  12.841
  ,,,i po kojznae koj pat Top Gun,,,
   
 11. mackica92

  mackica92

  Член од:
  25 јуни 2015
  Мислења:
  459
  Допаѓања:
  410
  Still Alice
   
  На Takak4 му/ѝ се допаѓа ова.
 12. Takak4

  Takak4

  Член од:
  5 септември 2012
  Мислења:
  1.238
  Допаѓања:
  1.095
  Interstellar 2014
   
 13. The Minions

  The Minions

  Член од:
  4 декември 2014
  Мислења:
  1.140
  Допаѓања:
  773
 14. dalfisa

  dalfisa

  Член од:
  12 декември 2009
  Мислења:
  150
  Допаѓања:
  66
 15. Carmichael02

  Carmichael02

  Член од:
  3 октомври 2015
  Мислења:
  8
  Допаѓања:
  1

Сподели преку: