Кој колку мисли на секс?

Член од
14 август 2010
Мислења
5.508
Поени од реакции
5.821
Мажите мислат повеќе, ама и жените не се за жалење - важно сите мислат и не е битно кој колку мисли.
 

smihajlo

Superposition, Relentless
Член од
11 август 2010
Мислења
3.729
Поени од реакции
4.480
Секс,секс умм чекај за што размислував секс,секс,секс...
 

Шеј Лонг

Koristam kirilica.
Член од
16 јуни 2010
Мислења
1.987
Поени од реакции
1.610
Жените колку и да тврдат дека помалку размислуваат за сексот и работите околу него сепак ЗНАМ дека тоа не е така. Се обидуваат да ги скријат таквите мисли и им успева, но имаат еден проблем кој што ги издава, а тоа е алкохолот. Жена(девојка) која што консумирала алкохол и е "фатена" само тогаш е онаа вистинската, и е многу "nasty". Значи ова го зборам од лично искуство кај повеќето се случувало ова да неможам да ја препознаам и си тријам очи за да поверувам. Така да тука сме некаде шо знам, мада има и такви кои имаат мн "dirty minds".
 

Suvopi4est

The One & Only
Член од
4 февруари 2011
Мислења
148
Поени од реакции
18
Жените 180 минути во едно деноноќие - или месечно?

Плус, Британија не е исто со Македонија ... најди некој труд од овие простори
Хаа! да али у Македониа нема некој што може да истражи и да докаже ,само некој може по форуми да пастира.. :tapp:

Точно!

Башка Британските Госпожи и Госпожици важат како најнапалени и најсексуално зависни! Ова податоков од некое "истражување" на европско тло!
Пошо нема докажано за Македонците затоа ќе се потпираме на ова истражување а не на ваши ставови. :smir:

--- надополнето ---

Мажите мислат повеќе, ама и жените не се за жалење - важно сите мислат и не е битно кој колку мисли.
Хехехе Девојче бело ем црвено ... прочитај што има напишано Гранде ИНТЕР и се ќе ти стане јасно .А се слагам и со тебе дека не е важно кој колку мисли и битно мисли , но мора и да се направи :) :back:

Жените колку и да тврдат дека помалку размислуваат за сексот и работите околу него сепак ЗНАМ дека тоа не е така. Се обидуваат да ги скријат таквите мисли и им успева, но имаат еден проблем кој што ги издава, а тоа е алкохолот. Жена(девојка) која што консумирала алкохол и е "фатена" само тогаш е онаа вистинската, и е многу "nasty". Значи ова го зборам од лично искуство кај повеќето се случувало ова да неможам да ја препознаам и си тријам очи за да поверувам. Така да тука сме некаде шо знам, мада има и такви кои имаат мн "dirty minds".
Колку си потполно у право не си свесен ни самиот ти АХХАХАХАХХАХА ..нвм го имам и ја тоа искуство затоа и пишувам пак .. бетер од машките се , и после ме нервира што некој тврди по тие индивидуални ставови дека овој дека оној мислел .. напраена е статистика и се знае нема нагаѓање.:salut:
 
Член од
7 февруари 2011
Мислења
115
Поени од реакции
2
Se razbira deka zenita mislat daleku poveke za sex,no gi obvinuvaat mazite zosto se pootvoreni vo negovoto baranje a zenite se mnogu posuptilni i podiiplomatski.Toa e toa sepak bioloski zenite sakaat da ragaat!

--- надополнето ---

Дали свеста е производ на материјата(мозокот) ? pri seksot ?
 

Liquidmk

CarpeDiem
Член од
20 февруари 2009
Мислења
8
Поени од реакции
3
Просечно од цела недела 60 % од времето на секс мислам со мислам дека ги задоволува моите нормални потреби, али има исклучоци кога сакам повеќе или помалку зависи до ситуацијата во која сум најден или расположението .
 

Scorpia

The one and only
Член од
4 април 2011
Мислења
86
Поени од реакции
16
Mislat zenite i te kako...da se najdete nekogash u blizina dodeka se pravi zenski muabet pomegu drugarki , se ke vi bide jasno :D:D
 

baksterski

Националист тип 500
Член од
22 февруари 2010
Мислења
431
Поени од реакции
277
ne znam koj kolku misli ama jas mislam mnogu :)
 

RejeCtion.

Chelsea fan
Член од
13 април 2011
Мислења
11
Поени од реакции
1
Последниот пат кога имав секс беше пред околу 6 месеци , а тоа е пола година и ме пукаат ептен многу кризи за секс , така да секој ден минимум 100 пати помислувам на тоа и минимум 2 пати :drk: :(
Дали ова значи некоја завист ?
 
Член од
21 јануари 2009
Мислења
8.308
Поени од реакции
8.435
Јас сум женско, и мислам многу повеќе од моите машки пријатели. Тие дремат пред компјутери и играат доти, моти, место да излезат да бркнат некое девојче :)
За другите жени не знам, ама јас и моите другарки, не да мислиме.... посебно кога ќе не фатат кризи :)
 
T

Torchyrus

Гостин
Јас сум женско, и мислам многу повеќе од моите машки пријатели. Тие дремат пред компјутери и играат доти, моти, место да излезат да бркнат некое девојче :)
За другите жени не знам, ама јас и моите другарки, не да мислиме.... посебно кога ќе не фатат кризи :)
Јас не играм доти моти и такви срања , ако ве фатат кризи можи да стапиме во контакт
:vozbud::pos2:
 

831

HOATH IAIDA
Член од
8 ноември 2009
Мислења
6.838
Поени од реакции
12.292
Почна пролетта а со тоа почнав да добивам команди од долниот штаб, тој мисли и делува наместо мене 24/7...јас сум секс адикт...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom