Кој е најдобар CS клан во Македонија?

ThugProphet

I'ma die a hustla!
Член од
14 јули 2007
Мислења
468
Поени од реакции
8
Ај вака.. На SimpleX им кренаа Steam сервер Simplex CW by MAX Adsl. Тој што мисли дека може да ги победи, нека си направи тим/клан и нека се обиде: 195.26.159.86:27019 -> IP адреса. Потребен ви е Steam (набавете ако сакате да се пробате со нив, зашто е STEAM SEVER!), па после ставете тука ScreenShots, да се увериме дека имало и од нив подобри.
Поздрав
 

Toneh

is a turtle
Член од
21 август 2005
Мислења
5.510
Поени од реакции
907
Cool.
Ретко кои добри екипи имаат steam... Ама сепак, добар чекор кон подобрување на македонскиот гејминг свет.
 
Член од
4 февруари 2008
Мислења
2
Поени од реакции
0
без двоумење simpleX. играв еднаш на cw серверот од макс шо е со нечо(така му беше никот) чисто на заебанција. коа играв против него ми стегна едно 5-6hs со дезерт а после заедно игравме и коа глеав како игра се чудев.
плус го зедоа и инсомниа а сега и кгб.
дечките се зверови. само нека продолжат така.
KOJ GO ZEDE KGB BE NE KAZVI GLUPOSTI IZGUBIJA KAKO PESOJ OD KGB TAKA DA DA IGRAA dS. od OD STRUGA KE ZEMEA 1-VO MESTO 100% SIMPLEX NIKAKVI BEA VO FINALETO!
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
2.164
Поени од реакции
134
Полека бе , изгубиле и одма плукате по нив...
Оти ти не направиш тим и не стасаш до финале?
Го виде лагот на кгб ? 10 максимум беше..И плус тоа симплех не се многу навикнати онлајн , повеке лан играа...
ЦЦЦ вака најмногу се нервирам , кога симплех тепа браво најдобри сте , а кога изгуби ботови се викате ...
Ајде мрш
Тони не ме бриши :)
 
Член од
30 мај 2007
Мислења
399
Поени од реакции
1
Taka e simplex se najdobri i so ako izgubile pa i toa e del od igrata ne moze sekogas da pobeduvas
 

SCORPIO__20

Your sex is on fire
Член од
1 февруари 2007
Мислења
4.380
Поени од реакции
71
insomniateam go osvoi prvoto mesto na turnir so bese organiziran vo kosovo :D lap lap 1000 evra
 

zeeroX*

Level [Unknown] =]
Член од
10 јануари 2008
Мислења
123
Поени од реакции
6
Hmm...simpleX ... The Best!!!
 
Член од
19 април 2007
Мислења
629
Поени од реакции
37
24-25 мај, (сабота недела) ке се игра лан во инсомниа 2-лептокарија, повелете дојдете, ке биде интересно, воедно, на вакви евенти се гледа кој е најдобар тим..поз
 

ThugProphet

I'ma die a hustla!
Член од
14 јули 2007
Мислења
468
Поени од реакции
8
KOJ GO ZEDE KGB BE NE KAZVI GLUPOSTI IZGUBIJA KAKO PESOJ OD KGB TAKA DA DA IGRAA dS. od OD STRUGA KE ZEMEA 1-VO MESTO 100% SIMPLEX NIKAKVI BEA VO FINALETO!
Decko ti mnogu ufuran vaka.. Daj ako se tolku jaki, da zakazeme edna utakmica.. Neka dojdat vo Skopje, ili ete na SimpleX server so STEAM se igra.. Neka se probaat..
Iskreno, ne gi ni znam tie sto ti mi gi kazuvas.. Izgeda ne se tolku jaki...
Kako i da e.. Jas glasam za SimpleX.. Po-uigrani se od site drugi... Ajde ako ne, da se zakaze edna utakmica..
 

Пепи

barca en el corazon !
Член од
2 јуни 2008
Мислења
4.362
Поени од реакции
230
Naj dobri klanovi vo makedonija se simpleX InsonmiaTeam i Global Chalengers
 

nelo

Смрта е сигурна, животот не е!
Член од
29 мај 2008
Мислења
109
Поени од реакции
0
simpleX засега се најдобри, а за понатаму ке видиме
 

Пепи

barca en el corazon !
Член од
2 јуни 2008
Мислења
4.362
Поени од реакции
230
LoL simpleX ne se bas najdobri zatoa sto izgubija na prijatelskata od Global Chalengers a da ja pobedija na Global Chalengers sigurno ke bea najdobar clan vo makedonija. No i kGn postignaa dobri rezultati pozz od mene :D:D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom