Кој е најдобар играч на Кајгана CS серверите?

USB

Unforgiven
Член од
11 мај 2007
Мислења
241
Поени од реакции
0
e dobro de sto ja sum utepal 8 na edna runda i plus sum deaktiviral bombata znaci 11 kils na runda ova e :vozbud: :vozbud: :vozbud:
e dobro de sto jas sum utepal 6 u edna rucna i plus sum deaktiviral bombata znaci 9 kils na runda ova e :vozbud::vozbud:

A plus edna druga runda sum utepal so noz 3jca i cetvrtiot se zavrte i ne mozev da go kolam pa mu udriv pistol :vozbud::smeshko:
 
Член од
1 септември 2007
Мислења
375
Поени од реакции
0
abe pa i vie se karate za u edna runda sto ste napraele
nemoze toa taka
ako igras podolgo vreme i ako se dokazes deka si stvarno dobar ce te znaa svite i ce pisua kom. za tebe ovdeka
a USB ti koga posleden pat si igral na kajgana i si naprael super score?!
ako e taka najdobar e zverot od kanada(poraneshen 4len na 666 i na FEK od Tetovo) uste ka pamtim za kanter de4koto super si pucal pozz do nego
 

Shorty

Вансериски
Член од
30 јануари 2007
Мислења
7.277
Поени од реакции
1.494
Последен пат кога паднав со точак ја скршив раката на две места (=
 
Член од
1 септември 2007
Мислења
375
Поени од реакции
0
hahaha malu ti e :D
da 4uknem ja u drvo nisto neam skrsheno :D
ama iam salta praeno i volanot od to4akot u ruka mi ostanal a to4akot na drugata strana od gradov :D:D:D
 
R

Rikiboy

Гостин
Oj sedi be!!!Tetovcani znaat samo so snajper awp i cela igra taka ja tepat!!!Ako vi kazam koj najdobro igra toa se nekoi sto spijat po cel den na kompjuterot...Najmnogu me nerviraat kamperi...Ama i za niv ima lek...Igrav so drustvoto CS i edno dete non-stop kampirase...go nacekav SO NOZ-Se zbrka toa dete...Ne znaese so da napravi poprvo...Od togas natamu ne mu tekna uste ednas da kampira...Inace dobar sum(taka mi vikat):toe:
 

Ајверсон

Confessions*
Член од
4 август 2007
Мислења
3.116
Поени од реакции
5
lelelee kolku ste offtopic de malce pisete u veza so tema heheh ja ednac igrav cs 7 ipol casa bez prestan :D
 

Shorty

Вансериски
Член од
30 јануари 2007
Мислења
7.277
Поени од реакции
1.494
Ехее, еднаш плукнав нагоре и ми се врати плукањцата у фаца
 

Mike Tyson

Never,never,NEVER GIVE UP!
Член од
20 август 2007
Мислења
2.630
Поени од реакции
156
dajte nekoj admin da reagira sto e ova jas ova jas ona epten zabega temava
 

Kajgana Shop

На врв Bottom