Кој е вашиот омилен админ на Кајгана CS серверите и зошто ?

Член од
22 март 2009
Мислења
152
Поени од реакции
0
Site se doBri spored meNe , vklucuvajki go i troll WARLORD..
 

Daniel-PrIx

cAiR-cRew
Член од
14 јули 2008
Мислења
80
Поени од реакции
2
sto da ve miluvame koga poveke od pola ste citere ebave tapanaarto.

iskluci go be ne go vklucuvi na nego treba :sekss:
Abe dete so igras cs ako za tebe i adminite se citeri a?Pisav i na eden a eve i na tebe. Ima resenie i za vas.
Eveti edno : Uklucuvas CS , New game , vlagas tr ili ct , add_bot 8. Nemoj poveke mn ti se :S i igaraj si kolku sakas :tapp:
 
Член од
8 јануари 2009
Мислења
929
Поени од реакции
21
Се знае најдобар е SpywAr3*
 

KINDER

Манчестеристратор
Член од
28 јануари 2007
Мислења
2.434
Поени од реакции
45
хах овде се критикува ама има друга поделба кој може да поднесе критики и да ја прифати па после да се поправи и некој шо неможе да ја сфати поентата на критиката...
Некогаш има и критки кои се безвеза ама тоа е :)
 

wot

њ
Член од
20 мај 2008
Мислења
17.706
Поени од реакции
27.940
Koнструктивна критика е добра критика. На крај краева ако велат дека играте со wh а знаете дека не е вистина, треба да бидета поласкани. Би вратиле со „Фала“ или слично.

А за темата, неможам да одберам најдобар, сите се океј на нивни начин.
Ако морам да бирам, КИНДЕР. Чекам частене у Понеделник. :))))

Chill ppl.
 

Пепи

barca en el corazon !
Член од
2 јуни 2008
Мислења
4.362
Поени од реакции
230
SpywaRe кој може друг ако не Спајвар :)
 

Gassy!

Cs Zavesnik
Член од
30 јануари 2009
Мислења
13
Поени од реакции
0
Za Mene najdobar admin e NoEnd...onaka :helou:
 
Член од
26 ноември 2008
Мислења
233
Поени од реакции
9
според мене. ај нека е троло. :vozbud:
 
На врв Bottom