Кој ви зрачи "најсексуалски" на форумов? :)

bella

*HOT*
Член од
8 јуни 2008
Мислења
407
Поени од реакции
27
па мац,ацид,дивајн,крејзи...не ми текнуваат др
 

Мишелинка

расол
Член од
19 мај 2006
Мислења
3.449
Поени од реакции
385
Уф, еден куп има:) А прашањето е на форумот кој зрачи секси, не во рил лајф?
Ако да, Корун - не го знам, ама е убер секси, бар по фотките оставени во хотест:)
Исто така - Леандра, Злобница, еx-machine, Никола...
 
R

reactive89

Гостин
Причина и пол, скоро две... :nesvest:
Абе сите останати причини се склопени во два збора... :wink:
Шо сеа ќе се мачам да пишам кога можам да опишам во два збора... не за џабе ја омажив јас... :pos: грешам ли?! :wink:
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
Да бе. :)

Мики, образложи зошо ти зрачи некој најсексуалски. :)
Исто ко јас да речам навивам за тие и тие пошо се најдобри. ЗОШО се најдобри требит да кажам...:smir:
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
Аидеее, заборајв дек не се иам изјаснето на темава... :nesum:

Најсексуалски ми зрачит бебуш. Прво, she is hotter than hell шо би рекле KISS, и кога е "Hotter Then Hell", my "Heaven's On Fire". Тело гром, фаца исто, а плус има некој поглед што заведува и те тера сите ноќи да ти се "Crazy, Crazy Nights". Понекогаш ме тера да си помислам that she pulls the trigger of my "Love Gun", and I would "Shout It Out Loud". :back:

Реактив89, еве зошто е секси жената ти, шо не можеше да ја опишиш со повеќе од два збора. :wink:
Некој друг изгледа подобро го знае тоа од тебе. :back:
То ти е исто ко сообраќај, ти седиш на семафор (со мустанг :pos:), ама некој друг со фичо ќе си поминит на црвено и си останал ти подзинат... :coffee:

П.С. Ако нешто ви е нејасно, пишете ги деловите во наводници во јутјуб срчбарот, песни од KISS се, и слушајте текст. Ако ви е појасно, супер, ако не, не сум јас криф. :pipi:


Исто, The Bitch охриѓанката. Ретко кој ја знајт Катја, а иако тро поголемка е од мене, уште од основно си викав „Шо симпатично момиче, само ако дознајт сестра и дек така мислам ќе ме бијат“. Сестра и ја викет Роки, пошо ко Роки Балбоа е и во став и во тепање. Ама не е то темата.
Иако го напушти форумот, ко ќе ја видам секогаш зрачит со сексуалност пустинката...

Треќо, Скулгрл, ама пошо е банирана, да не се искажвам за џабе. :)
 
R

reactive89

Гостин
Fantom_oh напиша:
Реактив89, еве зошто е секси жената ти, шо не можеше да ја опишиш со повеќе од два збора. :wink:
Некој друг изгледа подобро го знае тоа од тебе. :back:
То ти е исто ко сообраќај, ти седиш на семафор (со мустанг :pos:), ама некој друг со фичо ќе си поминит на црвено и си останал ти подзинат... :coffee:
Абе кој е доволно паметен ќе скопчи јас што сакам да кажам... донт бери ворис ти... :back:
А за тебеееее... да не сакаш и детална сметка од телефонот да ти дадам?:smir:
Сигурно на форумов не морам целосно да се отворам за некои работи... а тие работи може и најдобро ги знам од тебе кои си ги имам само со личноста која ми е драга, нали?!:smir:
Ако ти не сфаќаш, друг сфаќа... може и трет сфаќа... ама ти братче, можда и не си достоен за истото... така да тејк ит изи:smir:

Енивеј, во Скопје не минеТ на црвено, не поготово фичото... веруви... оти обично гинет тие во фичото:smir:
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
Абе кој е доволно паметен ќе скопчи јас што сакам да кажам... донт бери ворис ти... :back:
А за тебеееее... да не сакаш и детална сметка од телефонот да ти дадам?:smir:
Сигурно на форумов не морам целосно да се отворам за некои работи... а тие работи може и најдобро ги знам од тебе кои си ги имам само со личноста која ми е драга, нали?!:smir:
Ако ти не сфаќаш, друг сфаќа... може и трет сфаќа... ама ти братче, можда и не си достоен за истото... така да тејк ит изи:smir:

Енивеј, во Скопје не минеТ на црвено, не поготово фичото... веруви... оти обично гинет тие во фичото:smir:
:pos: :pos: :pos: :pos: :pos: :pos: :pos: :pos: :pos:

Терај си филмот, најдобар си, сите те сакет и ти све знајш.:wink:

А не си помислил дека тие работи кои не ги изложуваш на форум некој друг ги знае и подобро од тебе, ама не ги изложува? :smir:

Уствари не сум достоен јас да ти реплицирам. Џабе пишев сеа. :toe:
 
R

reactive89

Гостин
:pos: :pos: :pos: :pos: :pos: :pos: :pos: :pos: :pos:

Терај си филмот, најдобар си, сите те сакет и ти све знајш.:wink:

А не си помислил дека тие работи кои не ги изложуваш на форум некој друг ги знае и подобро од тебе, ама не ги изложува? :smir:

Уствари не сум достоен јас да ти реплицирам. Џабе пишев сеа. :toe:
Шибај дечко... лади:smir:
И така незнаеш за шо се работи:smir:
 
Член од
8 август 2005
Мислења
456
Поени од реакции
78
од она што сум прочитал на одредени теми..леандра:) znae duri i кога не се исказува експлицитно да те донесе до други мисли :)

А
Треќо, Скулгрл, ама пошо е банирана, да не се искажвам за џабе. :)
Ej, дабе..кај е оваа? не дека ми беше хот (добро...ај беше, али не по постовите, во псотовите секогаш имаше доза на демагогија, нповремено само некој зборк е се испуштесе инаку...претерано примерна, за да биде вистинита :) и нормално хоти:) ) , али беше нешто како ЧИР-лидер на форумот, мислам...БАН, што толку лошо направила, ја мислев дека таа е главна на форумот, да не се случи револуција, превласт некоја ?:) офф топик..ама лјубопитен сум, зачуден...
 

Ganimed

La Petite Seduction
Член од
18 јули 2008
Мислења
303
Поени од реакции
18
tie pichinja sho beva eptn ebozovni na forumov, vishe gi nema...rasprskani se po drugi forumi i bashka izliteni veke...

inche shoznam, vaka po postoite, nesho Leandra si go bara stalno, i Lavanda se istaknue u zadnje vreme, a i ada tuka nekade e... mada ada, se glea deka apstinirala dolgo vreme, ali nema veze pak zrachi koa ke prsne, po nekoj post nanekade, ne bi ja izbacil od tuka i Fortune, posho ona e dokazana kao sex simbolka na forumov, ali nesho posebna nekoja pichketina ili drolja nema bash sea...

ako se pojavi takva, ke butnam tuka neso...pak...
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
Леле што најдов!
Леандра, пошто е либерална. Поим кој често се меша со „промискуитетна“. :icon_lol:
„Сексуалски“ е непостоечки збор. :icon_lol:
Така, а??? Леандра, твоја сум од денес.

Најсексуалски батак држи, се слагам.
Џабе ти е ова ... не се извади ... ама ич!:pos2:

Не би рекол дека е до копанот само. Повеќе е до умствените игри и секако - погледот.
Убаво и кажа, да знае што изгубила, мамата!:pos2:

Иначе ќе му реплицирав и на Ганимед ... грд јазик имаш дечко и би те прогласила за форумџија кој зрачи најнесексуалски ...:toe:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom