Која програма ја користите за download на песни?

П

Паган-др

Гостин
Limewire 4.18.8 за про не ми се даваат пари. А ако не најде на тоа There Is Always Google! :)
 
Член од
7 јануари 2008
Мислења
5.366
Поени од реакции
804
Bear Share..ама мн бавно симнува.. :)
па види, брзината на симнување не зависи до програмот, зависи од колку луѓе ја симнуваш песната моментално... пред да избереш некоја песна, погледни во Availability, колку поголемо, толку побрзо :helou:
 

BiG_kIsS

You talk too much... Let me shut you up
Член од
4 септември 2007
Мислења
3.414
Поени од реакции
2.923
Имам симнувано и со Lime Wire и со Bear Share и сеа со eMule... Најдобар ми беше Bear Share-от (една стара верзија, новата сакс) ама нешто ми се зезна и сеа неможам да си го инсталирам :( На нареден формат здравје боже... eMule-во е ок, ама не морале толку да го комплицираат... Lime Wire-от е закон ама многу глупости наоѓа па ме нервира, а и не ми наоѓаше некои видови жанрови...
 
Член од
31 август 2008
Мислења
501
Поени од реакции
38
па види, брзината на симнување не зависи до програмот, зависи од колку луѓе ја симнуваш песната моментално... пред да избереш некоја песна, погледни во Availability, колку поголемо, толку побрзо :helou:
знам,знам тоа... :)
 

Justice for All

Tempus fugit
Член од
17 јули 2008
Мислења
1.372
Поени од реакции
85
LimeWire Pro. Користи некој FrostWire? Да ми каже како е, многу ми ја пофалија.
 
Член од
27 јануари 2008
Мислења
1.611
Поени од реакции
85
Моментално користам: FrostWire (копија на LimeWire ), Bearshare и Ares.:jaj:
 
Член од
7 февруари 2007
Мислења
44
Поени од реакции
1
LimeWire - скоро се ми наоѓа , јас да ме зеза нешо у последно време ама ќе му го најдам чарето ...
 

HGD

Член од
16 септември 2005
Мислења
315
Поени од реакции
14
e-Mule
Најдобро нешто за музика
 
Член од
12 јуни 2008
Мислења
5.227
Поени од реакции
973
Прво користев LimeWire па потоа Bear Shear и сега го користам Imesh
 

Дим4е

NZT-48, want some?
Член од
24 октомври 2007
Мислења
7.265
Поени од реакции
8.380
Јас користам LimeWire PRO ама у последно време слабо го користам зш симињам преку таа програмата за од Youtube да го симињањ песните:helou:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom