Која е вашата ОМИЛЕНА СЕРИЈА?

Член од
25 ноември 2009
Мислења
1.281
Поени од реакции
273
Моментално гледам Boston legal, една од подобрите шо ги имам гледано воопшто. ме смеј појче од било која друга серија, и ме тера да размислувам за многу работи на секој нареден случај пошто се работи за lawyer movie.
На кој канал ја даваат???Гледам МТВ во последно време само репризи дава.
 

Iceboy

Porque somos LOS MEJORES
Член од
23 октомври 2008
Мислења
17.279
Поени од реакции
17.958
Абе сите гледате Американски, а турските најгледани се заедно со индиските како што вика членот Ultra. :D Како бе така? lol :pos:
Чекај додека не дошле пензионерите на темава да почнат они да гласаат.
 

Psyside

Nocturnal
Член од
30 јануари 2009
Мислења
18.726
Поени од реакции
18.473
Нити еден ја нема BB у листа + серии4ки за 13 годишни во листи = :facepalm:


Едит,



:pos:
 

Zakon4eto

ПОЧЕСЕН ЧЛЕН
Член од
27 август 2011
Мислења
1.377
Поени од реакции
292
Нити еден ја нема BB у листа + серии4ки за 13 годишни во листи = :facepalm:


Едит,



:pos:
Шо е смешно жити бога? :tapp: Серија си е серија, сите си имаат свои вкусови, јас не ги напаѓам тие што гласале за турски, индиски, шпански, амерички. Секој каква серија си сака, таква си гледа.
--- надополнето: 2 септември 2012 во 21:13 ---
Zakonceto кј ти се германските серии во анкетава?
Абре изумив, ако има некој модератор нека ги ствави германските во анкетата.
 

saskon

Член од
22 август 2008
Мислења
2.231
Поени од реакции
5.464
Само фали "Не сакам земљораднички серии". Законче немој да се ограничиш со коњска опрема за очи, погледни позади кривината. На твојава анкета не вреди да се троши време.
Само малку ѕирни тука:
Код:
rtmp://$OPT:rtmp-raw=rtmp://176.31.231.57/edge playpath=874d69ibkcgpzbg swfUrl=http://cdn.static.ilive.to/jwplayer/player.swf live=1 pageUrl=http://www.ilive.to/view/36952/Super_HD_movies_720p
Прашај ќе ти кажам како да го гледаш тоа.
Верувај ќе се откажеш од ова сериско срање од твојава анкета. Ти фали малку општо познавање од замисли ја викаат филмска наука. Откажи го розевиот опинок-ТоталТВ. Прочитај некоја книга за возврат и да колку годинки броиш?
 

Zakon4eto

ПОЧЕСЕН ЧЛЕН
Член од
27 август 2011
Мислења
1.377
Поени од реакции
292
Само фали "Не сакам земљораднички серии". Законче немој да се ограничиш со коњска опрема за очи, погледни позади кривината. На твојава анкета не вреди да се троши време.
Само малку ѕирни тука:
Код:
rtmp://$OPT:rtmp-raw=rtmp://176.31.231.57/edge playpath=874d69ibkcgpzbg swfUrl=http://cdn.static.ilive.to/jwplayer/player.swf live=1 pageUrl=http://www.ilive.to/view/36952/Super_HD_movies_720p
Прашај ќе ти кажам како да го гледаш тоа.
Верувај ќе се откажеш од ова сериско срање од твојава анкета. Ти фали малку општо познавање од замисли ја викаат филмска наука. Откажи го розевиот опинок-ТоталТВ. Прочитај некоја книга за возврат и да колку годинки броиш?
Фала за мислењето, а зошто да го откажам Тоталтв, си има супер канали.
 

Zakon4eto

ПОЧЕСЕН ЧЛЕН
Член од
27 август 2011
Мислења
1.377
Поени од реакции
292
BALAJI FILMS :pos:

Греота е BB во оваа тема да се спомнува.
Другар, не сум фан на индиските серии, ама морам да напоменам дека сите тука се правдате дека не гледате никакви серии освен американски, ама сигурно турските и индиските не ги гледаат духови па што имаат толкава гледаност. ;)
 

Psyside

Nocturnal
Член од
30 јануари 2009
Мислења
18.726
Поени од реакции
18.473
:icon_lol:

Отварајте анкета за гласање, тема на годината!
 

saskon

Член од
22 август 2008
Мислења
2.231
Поени од реакции
5.464
Тотал нема супер канали, а тие што се имаат лош квалитет. Не знаеш што се може да се гледа и тоа екстра квалитет на слика, понуда:

 

Zakon4eto

ПОЧЕСЕН ЧЛЕН
Член од
27 август 2011
Мислења
1.377
Поени од реакции
292
Тотал нема супер канали, а тие што се имаат лош квалитет. Не знаеш што се може да се гледа и тоа екстра квалитет на слика, понуда:

Ау, ти другар ако не се лажам имаше дрим бокс, така ли или грешам?
 

Беркут

Мрчатор
Член од
12 април 2010
Мислења
10.047
Поени од реакции
15.014


Се чувствувам како единствен русофил на форумов :cautious:
 

Ljupco Meljata

AJFON ILI ANDROID you choose
Член од
11 ноември 2007
Мислења
1.726
Поени од реакции
475
мене највеќе ми се свиѓа драган вучич и турските серии поготово кога он игра у нив.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom