Корумпирани Значки (mvr edit)

Член од
26 август 2023
Мислења
3
Поени од реакции
3
Не можев да најдам никаде на форумот каде што можат да се промовираат сопствени едити, доколку на погрешно место го објавувам ова, би сакал да замолам некој администратор да ја премести темата во правилниот борд.

Направив еден интересен едит за македонската полиција и самата корумпираност, погледнете.
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.702
Поени од реакции
27.646
Бабау, искина едитов братеууууу само јакоооо ГАЗИИИИИ
 
Член од
12 март 2009
Мислења
19.915
Поени од реакции
15.902
од времето имаше ВИП, врски и протекции во целото скапано општество, а и во целата ехЈу, освен можеби Словенија ( а сега и таму има)... такозвана увиџајна можеше ако сакаше да направи ВИНОВЕН и возач што ќе го удрат возила од сите 4 СТРАНИ, а често имаше и убиен на отворен пат од возило што влегло во спротивна лента, да се прикаже виновен...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom