Коронавирусот COVID 19 и Јелена Карлеуша

Beric Dondarrion

Lord of Blackhaven
Член од
14 август 2006
Мислења
29.681
Поени од реакции
38.710
Темата за овој вирус веќе се протнува како лајт-мотив во сите пори на денешниот живот. Многу лица од естрадата и јавниот живот заболеа. Српската ѕвезда Јелена Карлеуша е позната како силна личност, вистински борец кој знае што сака во животот. Но и покрај тој добро познат факт, сите сме загрижени за тоа како таа се носи, психички и физички со оваа модерна чума.
Во оваа тема може да се објавуваат сите нејзини активности, изјави, објави, кои се во контекст на нејзината лична и јавна борба, за да не се преоптоварува општата тема за COVID-19.


KARLEUŠA UDARILA PO NARODU? Šokirala NEMILOSRDNOM izjavom: Ovo je GLAVNI razlog širenja KORONA VIRUSA

Доста ги слушавме докторите бубалици кои сенешто тропаат по телевизииве, како расштиман оркестар се. Еден збори вака, друг онака. Заради нив сме дојдени до ова дереџе.

 
Член од
22 јуни 2019
Мислења
174
Поени од реакции
150
ok fala poz use temi otvorite za drugite starleti nogu e bitno
 

MARCELLO

Модератор
Член од
15 јули 2007
Мислења
10.666
Поени од реакции
4.886
Коронавирусот COVID 19 и Дунавка Трифуновска :icon_lol:
 

Toma

Корона стронг
Член од
22 април 2014
Мислења
2.832
Поени од реакции
1.250
Коронавирусот COVID 19 и :ban: АНА мерките на Владата на Северџистан
 

mr wednesday

сТреда дан за метак.
Член од
24 јуни 2017
Мислења
683
Поени од реакции
1.696
KARLEUŠA UDARILA PO NARODU? Šokirala NEMILOSRDNOM izjavom

свесен си дека треба да се спие вечерва ??
 
На врв Bottom