Конечно сфатив дека...

С

Сатори

Гостин
~*~

Конечно сватив дека тоа што навистина ми треба и го посакувам, ќе знам дека е мое и вистинско по првиот момент кога ќе го видам!:plete:
 

Vartolu

1897 Fighter
Член од
29 декември 2007
Мислења
14.643
Поени од реакции
5.318
Конечно сватив дека другарот кој го сметав за моја неразделна карактеристика, ме шитна за едно пиво!!Фала му на Господ што вака со време ми ги отвори очите!!Ако ако,:) се е школо така да и ова ќе ми послужи...На некој ќе му верваш, и се му кажваш а за нив тоа било гнијање..Фуцк Хим!!Ман, не вреди да се замараш многу ..зошто ретко кои луѓе останаа..Пази си го грбот!!Непријателите чувај ги блиску, пријателите уште поблиску
 

Ashley

بين الحياة والموت
Член од
26 јануари 2007
Мислења
1.043
Поени од реакции
35
Конечно сфатив дека неможам без интернет.
 
Член од
25 јануари 2007
Мислења
6.775
Поени од реакции
314
... дека одамна не сум сфатила ништо, се` ми е сфатено... :)
 

Drama Queen

Sky Catcher
Член од
2 септември 2007
Мислења
1.739
Поени од реакции
64
Konecno sfativ deka maskite se nepromislivi i kolku i da se trudam da gi sfatam se e zaludno..
Konecno sfativ deka ljubovta boli i deka nema granica,deka kolku i da sakam da ne se pogazuvam samata go pravam toa nenamerno.
Konecno sfativ deka lugeto okolu mene i ne zasluzuvaat tolkava ljubov kolku sum sposobna da im ja dadam...
Konecno sfativ deka sekogas,sekade postoi nekoj koj ke te nasmee raspolozi bilo kade i koga!
Konecno sfativ kolku si go sakam gradot i domata:pipi: (i miss Skopje).
Konecno sfativ deka bez odredeni licnosti nemozam da ziveam!
Konecno sfativ deka zivotov ima smisla i deka mora nesto da se slucuva,deka e taka pointeresno...i deka posle dozdot sekogas ide sonce:pipi:
 

Kvendolin

чупе од бурдите
Член од
24 март 2007
Мислења
1.003
Поени од реакции
75
... дека одамна не сум сфатила ништо, се` ми е сфатено... :)
И јас бе. Баш се мислев што е тоа што конечно сум го сватила/научила не ми текна на ништо. Се си знам бе ништо не ме изненадува.:pos:
 
Член од
23 декември 2007
Мислења
2.247
Поени од реакции
57
Конечно сватив дека треба да бидам поопуштен, да не ставам се на душа.
 
Член од
10 јануари 2008
Мислења
271
Поени од реакции
3
конечно сватив дека сатот е 5.35 и некој луѓе сега стануваат за на работа а јас уште си немам легнато и преку ова сватив дека е време за спиење :salut:
 

Македонец

мразам патетика во натпис
Член од
12 февруари 2007
Мислења
3.928
Поени од реакции
3.812
конечно сватив дека сатот е 5.35 и некој луѓе сега стануваат за на работа а јас уште си немам легнато и преку ова сватив дека е време за спиење :salut:
конечно сфатив дека Extra_bt е во право и дека време е да си легнам и јас! :pos2:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom