Колку се нервирате (секс повреди)...

A__

Супер модератор
Член од
16 март 2005
Мислења
4.823
Поени од реакции
10.067
кога наредниот ден колената ве горат од болка од чаршафите од претходната вечер? Поготово ако се потврди и повеќе одите на доги стилчето?
 
Член од
14 јули 2005
Мислења
2.128
Поени од реакции
41
Богами ич не се нервирам. Малку масажа и се поминува :)
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
Може малце нервоза ме фаќа, ама тоа е пред да ми се врати слика зашто уствари ме болат ... :lol: :lol: :wink:
 

Мистичен

Човек
Член од
23 јануари 2005
Мислења
13.578
Поени од реакции
1.097
Повеќе се нервирам кога ќе си ги сринам колената од некој персиски килим и тоа во мисионерска поза! Така има највеќе последици.
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
Мистичен напиша:
Повеќе се нервирам кога ќе си ги сринам колената од некој персиски килим и тоа во мисионерска поза! Така има највеќе последици.
А пусто убаво е така да се паднеш на под некогаш кажи а а а? :lol: :lol: :P
 

Мистичен

Човек
Член од
23 јануари 2005
Мислења
13.578
Поени од реакции
1.097
Најубаво е на ламинат или паркет, коа ќе ти се запотат колениците само се лизгаат, нема триење и последици. Ама на "персијанац", или на оние со кратки и крути влакна е буквално шмирглање.
 
Член од
26 април 2005
Мислења
1.691
Поени од реакции
44
Ne se nerviram ic, denot posle vo slucaj da me zdobolat "kolenicite" mi teknuva na pricinata zosto me bolat, i instantno dobivam blazena nasmevka na fackata :lol:
 
Член од
14 јули 2005
Мислења
2.128
Поени од реакции
41
divine напиша:
А пусто убаво е така да се паднеш на под некогаш кажи а а а? :lol: :lol: :P
Башка најтивко, ако пазиш да не разбудиш некого :oops: ... Нит кревет крцка, нит столица чкрипи...
 

Офчар

The Bite of The Mamba [81]
Член од
24 април 2005
Мислења
3.717
Поени од реакции
57
Ау колку е глупо.. пече.. уште долга панталона ако носиш, си го јадел :D
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.185
Поени од реакции
34.416
Еј, се сеќавам еднаш како си ги осакатив колената... Онака, па јас уште Durex Performa сум купил ( демек за продужени ужитак). Ама тоа „ужитакот“ траеше повеќе од час ипол, а со тоа и триењето!

Во моментот не осетив ништо, ама кога се погледнав после некое време... Ми чуреа колената! :pos:

И да, колена највеќе страдаат од мисионерска на тепих!
 
Член од
19 април 2005
Мислења
1.806
Поени од реакции
75
Шо бе колена?!? Мене ме распука по носурда едно нешто за кое што мислев дека е налоњач долж целиот кревет, па испадна дека е капак на таен претинац и дека се отвара (и паѓа, што би рекол Њутн) тачно у висина на нос. Ухуууу, кој крвав секс беше тоа - уште ја имам лузната.
 

StormAngel

Stormology
Член од
22 јануари 2005
Мислења
5.059
Поени од реакции
244
Чим не се нервирам за црвенит крукчиња кои ми се ствараат за време на кењање у вц, шо аир од нервирање од сексуални позиции.
:wink:
 
Член од
6 февруари 2005
Мислења
9.722
Поени од реакции
248
Мене ми се нема десено таква работа : декогаш читав сум се извлекол каква и да е позата :?
 

Fortune

шодаенешчо
Член од
9 мај 2005
Мислења
12.493
Поени од реакции
183
Не сум имала некои посериозни "повреди", освен ако може да се нарече "повреда" болење на препони после подолга пауза од секс :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom