Кои се правите Николина и Наталија?

Статус
Затворена за нови мислења.

Гижо

че о надрва
Член од
13 март 2005
Мислења
9.074
Поени од реакции
141
vardarce напиша:
Гижо напиша:
за тоа, нив ке си ги прашаш :D
Eve ti prasaj gi dali s bukvata ja ima vo zborot sex :D . I prasaj gi dali Jane ke ne tepa site so zboruvame loso za niv :D .
абе сега, тебе те интересира, ти прашај си ги, ја си знам
 
Член од
6 јули 2005
Мислења
2.932
Поени од реакции
9
Гижо напиша:
абе сега, тебе те интересира, ти прашај си ги, ја си знам
Znaes so aj daj mi go brojot na Nikolina vo Avstralija da i se javam za da ja prasam. Ne ja biva takvo nesto da ja prasuvam preku MSN moze ona nema da bide, moze bas u toj moment ke pravam muabet so Jane pa da nastanat nekoi karanici :D . Pa posle jas sum kriv so Jane nas ja ostavil Nikolina, pa duri togas Natalija ke mi se kaci naglava so sum gi raskaral :D :arrow:
 

Гижо

че о надрва
Член од
13 март 2005
Мислења
9.074
Поени од реакции
141
vardarce напиша:
Гижо напиша:
абе сега, тебе те интересира, ти прашај си ги, ја си знам
Znaes so aj daj mi go brojot na Nikolina vo Avstralija da i se javam za da ja prasam. Ne ja biva takvo nesto da ja prasuvam preku MSN moze ona nema da bide, moze bas u toj moment ke pravam muabet so Jane pa da nastanat nekoi karanici :D . Pa posle jas sum kriv so Jane nas ja ostavil Nikolina, pa duri togas Natalija ke mi se kaci naglava so sum gi raskaral :D :arrow:
абе ја јес да зборам со неа по мсн, ама од кај ке ми го нејзиниот број :D јебига, пак ти останува да си ја прашаш :D
 

vmx

Член од
25 април 2005
Мислења
5.633
Поени од реакции
201
Абе vardarce појма неам ја зашо се замараш со тоа кој е кој и што прави во животот... само би те прашал да не имаш потекло негде од Прилеп или Битола... или Мариовско таму... зашо тие луѓе имаат обичај да се замараат со вакви ствари... кој е кој и што прави во животот и после сеир да му вадат на чоекот и да му се смеат... а мене смешно ми е баш обратното... луѓето кои се замараат со такви ствари за тоа кој е кој и што прави итн... па јеби му мајката... мене што ми е гајле што прави некој човек во животот и кој е и како е и што е... нека си ужива во тоа што го прави и како го прави итн... негово право... што има ја да му се смеам или сеир да му вадам...

Што ти е чудно дека Nikki и Natush ги има по секој форум и ваму и таму... па што... нивно право што ке праат и како ќе се изразуваат по форуми итн итн... НИВЕН СТИЛ.

Ај да не навлагам у ситници... да не емитирам Интерпол и слично после за мене теми ке отварате :lol: :lol: да се губам ја од тука сеа... :fly1:
 
Член од
2 март 2005
Мислења
499
Поени од реакции
1
loooooool kako prfo
sam si dokaza so dzukela e :) i so ZIVOT zivee vo taa "tuginja" :) ksines po forumi se zamaras so drugi jas razbiram zaebancija ama ne razbiram OZBILNO

isto taka so tie sliki i webovite od mene i nate ako ne trebaja tie sliki da gi gledate nemase da beja na web strana :) a isto taka temata bese za mene i nate a ne za na NIKKI i NATE drugarite pa shto ste pisuvase ofa ona ;) ocigledno nemate so da pisete pa ajde sea udiratje seir na ljuge so ne ni gi poznavate:) ama jas i nate sme tie so se smeeme na TFOJOT SEIR:)

i uste neshto... koga ke pisuvas za nekoj pogledaj se ti samiot i precitaj si shto si pisal vo prehodni postovi pa posle pisuvas i vidi ti na kolku forumi si :))))))))))))))))))))))))))))))))))))) i so kolku ljuge se zamaras na drugi forumi

i kako nate so pisa ke si doznaes na web strana KOJ SI TI :) so nekolku tfoj drugarcinja od "NET" hahahaihaihaiahiaha

eve ti uste edna web strana od nas ..

http://www.freewebs.com/nikkiz-quotes/sexi.htm

http://www.freewebs.com/nikkiz-quotes/nanikkijajcata.htm

ajt shibaj upsesiven si nacukal tolku godini vo gzot i uste pamet nemas
inace denes gi citaf asalno postovite :)pa morav da ti vratam
 

StormAngel

Stormology
Член од
22 јануари 2005
Мислења
5.059
Поени од реакции
244
Никки и Нате се Зтранично! :lol:
 

Ptolomej

Дрвен адвокат
Член од
7 август 2005
Мислења
1.725
Поени од реакции
969
Ne mi gi cepkajte Nate i Niki,nemojte da ste tolkavi tenekii...ok si se devojcinjata...ako nekoja se zeza na irc i se pretstavuva za vakva ili onakva ne znaci deka se navistina takvi
 
Член од
2 март 2005
Мислења
499
Поени од реакции
1
ocigledo VARDARCE veruva vo sve na INTERNETOF :) i posle ke maval on SEIR loooooooooooooooool da zeme nekoja da ti kaze deka e lezbejka kako ja i gizo so gi upime na mirc ti odma ke se zapalis duri i topik ke otforis ;) deka lezbejkata saka da te ebiT:)od so ke si rolku srekjen aihaihahiaiahaiaa zalnoooooooooooooooooo tu ru ru tu :)
sam na sebi si mafas jako seirce ..

kako ani so bi rekla: GET A LIFE ..a od mene: GET A SOCIAL LIFE :)
ama sepak te sakam na stranicko!!hiahiahaiha !
 
Член од
10 март 2005
Мислења
567
Поени од реакции
10
aman be 4 strani i ushte ne doznafme koj se Natalija i Nikolina a?

nemoj te vaka ljuge ve molam vardarce ke se razocara :)) zaso fakticki so ovaa tema doznafme koj e vardarce
mwah srce :)))))))))
 
Член од
2 март 2005
Мислења
499
Поени од реакции
1
ofa mi zvuci na KOTO BITI MINLJONER loooooooooooooooooool


nemoj taka mori kurfo :) ..uste povekje ke se zapali na ZBORCINJATA i BUKFICINJATA pa referati ke napise i pak nema da kaze koj sme :)
ama stranata negofa doagja za KOTO BITI ON :)))))))))neli:?
:)
ciu ciu ciu ..pielto mi pee:) ivica sux :)
 
Член од
6 јули 2005
Мислења
2.932
Поени од реакции
9
Me nemase 3-4 dena i gleam Natence i Matence sto posta napisale, samo kazete mi kolku vreme vi trebase da mislite samo za da go napisite se ova :?: :D . Imam edna pofalba i dve zabeleski za novata vebstrana. Prvin so pofalbata, dizajnot e dosta podobren, a dvete zabeleski se toa so pak slikite ne znaete da gi izrotirate i pak ne ste stavile sliki od vas goli ccccc :D .
 
Член од
9 август 2005
Мислења
22
Поени од реакции
0
So e ofa be, dokazuenje koj e koj :roll: posle casoi u gradinka na ferka :lol: :lol: :lol: pa tamu da vidime sho ke izleze :twisted:
 
Член од
6 јули 2005
Мислења
2.932
Поени од реакции
9
Zosto licna karta :?: So ke mi e toa mene Jane, neka im pobara :D :arrow:
 
Член од
28 јануари 2005
Мислења
13
Поени од реакции
0
vardarce напиша:
Biatch ti preporacuvam da pravis eden muabet so niv na MSN da vidis kolku se sodrzajni nivnite razgovori :D . Ne se cudi jas nikogas ne sum pravel so niv muabet ama mozam da si zamislam kako e :D . I so sum slusal ke ti preporacam edna kamera da si kupis :arrow: :D
per pravam muabet so nif na MSN .. i tvrdam deka se popametni od tebe :lol:
a za kamera ako ti treba per kupi si mene ne mi treba
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom