Кои се најголеми сеирџии?

кои се најголеми сеирџии


  • Вкупно гласачи
    38

Гижо

че о надрва
Член од
13 март 2005
Мислења
9.074
Поени од реакции
141
Macedalien напиша:
Gizo напиша:
да бе затоа водам :D :lol: :lol:
Да бе - и јас затоа водам :lol: :lol: :lol: :twisted:
мацедалиен ја мести анкетата :twisted: :twisted: врати како што беше, ке ти се налутам, ми украде три поштено стекнати гласа
 

Наташа Радио Милева Мара

Проф. Др. Маг. Мами
Член од
29 април 2005
Мислења
3.835
Поени од реакции
1.118
Ne e fer da si pravi koj sto saka so topikov. :x Eve i jas glasav za Gizo a nikade ne stoi mojot glas.treba da se ponisti glasanjeto posto e neregularno :evil:
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
И јас гласав за Гижо. Маcedalien како Бучковски си :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
Член од
2 јуни 2005
Мислења
22
Поени од реакции
0
еве јас за Гижо комшијата гласав и ми стои гласот :lol: И ќе стои се додека не го преместат Гижо со тој што нема ниту еден глас :wink: :lol: :lol:
 

Гижо

че о надрва
Член од
13 март 2005
Мислења
9.074
Поени од реакции
141
Мацедалиен нека ти ги гласовите, ке те победам и вака :D
 
Член од
6 февруари 2005
Мислења
9.722
Поени од реакции
248
Ajde ajde - namestiv kako sto treba da bide :twisted: . Ne me mesajte so Buckovski please :evil:
 

Гижо

че о надрва
Член од
13 март 2005
Мислења
9.074
Поени од реакции
141
Macedalien напиша:
Ajde ajde - namestiv kako sto treba da bide :twisted: . Ne me mesajte so Buckovski please :evil:
правдата е задоволена :D :D
 

Гижо

че о надрва
Член од
13 март 2005
Мислења
9.074
Поени од реакции
141
Macedalien напиша:
Знај дека само се зезав :wink: :lol: :lol: :lol:
знам бе па ти :D :D знам дека не си до толку :D :D
 
Член од
2 јуни 2005
Мислења
22
Поени од реакции
0
ахамм...не бил до толку!!!
како не?!?! сега мојот глас отиде кај Мацедалиен...затоа правдата не е задоволена до крај :lol:
 

MSV

Член од
24 март 2005
Мислења
2.423
Поени од реакции
38
Гижо е човекот!!!
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.185
Поени од реакции
34.416
Што? Мене ме немало на почетокот на топиков?!
Е Гижо, за ова ќе ти се реванширам дупло од Вегас!
Утре барај го топикот за тебе тука... :twisted:
 

Гижо

че о надрва
Член од
13 март 2005
Мислења
9.074
Поени од реакции
141
Acid напиша:
Што? Мене ме немало на почетокот на топиков?!
Е Гижо, за ова ќе ти се реванширам дупло од Вегас!
Утре барај го топикот за тебе тука... :twisted:
:D :D :D

тебе те немаше оддамна на кајгана, и те изумив, ама одма те ставија
 
Член од
8 септември 2005
Мислења
12
Поени од реакции
0
macedalien izgleda si zabegal u pogreshni temi ovde bash za ucenje nema kako mi se cini mene :) pa ... (ili mozebi ucish da facash seir na nekoj lol :P) ...a za ucenje pa ubavo ti kazaa se uci na ucilista fakulteti (so kniga u race) ... moze i so na PC ama ne po forumi ...
Barem po mene pa sto znam :)
 
Член од
6 февруари 2005
Мислења
9.722
Поени од реакции
248
[dadox напиша:
]macedalien izgleda si zabegal u pogreshni temi ovde bash za ucenje nema kako mi se cini mene :) pa ... (ili mozebi ucish da facash seir na nekoj lol :P) ...a za ucenje pa ubavo ti kazaa se uci na ucilista fakulteti (so kniga u race) ... moze i so na PC ama ne po forumi ...
Barem po mene pa sto znam :)
Е па ако според тебе си гледаш - збори за тебе. Лично многу работи научив откако станав член на Кајгана и немам намера да ти објаснувам што, како и од кого. Секој има некоја цел со доаѓањето на форумот и дури има некој којшто ми аргументира и го побива моето мислење со факти и ми укажува на некои неправилности или клишеа - ме научува на нешто.

Штета што си го сфатил школото и факултетот како ексклузивитет за проток на информации и образование : дали тоа значи дека капацитетот ти е толку или немаш намера да учиш и понатака оти, колку што знам јас а и другите ќе ти потврдат, Човекот се учи на грешките, го учат други, поднаучува нешто на факс (лично го поминав тој стадиум и сега сум на специјалистички) и сето тоа додека е жив.

АЈ поздрав и научи што е учење па ќе дискутираме покасно.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom