Кои серии моментално ги гледате?

  • Креатор на темата јовица11
  • Време на започнување

Кои серии моментално ги гледате?


  • Вкупно гласачи
    117
  • Гласањето е завршено на .
Ј

јовица11

Гостин
И по 11 години како што владеат шпанските серии по нашиве телевизии ти уште ги немаш научено таквите "трикови"?!Па не е мртва ама тоа не треба да ти го кажам јас,кај и да е ко Феникс ќе се прероди од пепелот:pos2:Ти глеј си само,ќе се врати од мртвите
 
Член од
30 август 2008
Мислења
9
Поени од реакции
0
Oooo па како може така да ја прекинат бе...
Тамам ќе загледаш и крц.

А како што гледам, и “Забранета Љубов“ ја прекинале. Тоа е во ред, од аспект што серијава е километарска, ама па барем нека има пристоен крај.

како мислиш ја прекинале Забранета љубов? Па вчера гледав...
 
Член од
1 јули 2008
Мислења
741
Поени од реакции
76
Умре бе, ја покажаа со колата се учука гадно и експлодираше на три пати -.- И телото и го покажаа, и ја закопаа све прописно...Само уште едно педесетина епизоди има серијата не ми е јасно што ќе се дешава без главните улоги (како што разбрав изглеа и машкава главна улога ќе умре)?? Ебати серијата ебати :tapp: Не ја гледам веќе
 
Член од
31 јануари 2007
Мислења
18.497
Поени од реакции
22.202
Јас ја гледам серијата Heroes сега на 22ри треба да почне 3та сезона,а од јануари LOST
 

Justice for All

Tempus fugit
Член од
17 јули 2008
Мислења
1.372
Поени од реакции
85
Умре бе, ја покажаа со колата се учука гадно и експлодираше на три пати -.- И телото и го покажаа, и ја закопаа све прописно...Само уште едно педесетина епизоди има серијата не ми е јасно што ќе се дешава без главните улоги (како што разбрав изглеа и машкава главна улога ќе умре)?? Ебати серијата ебати :tapp: Не ја гледам веќе
Тогаш ќе бидат заедно во рајот. А што знаеш може и да оживеат - на вакви серии се е можно.
Btw, мајка ми го гледа тоа ср*ње и вика сигурно ќе испадне некако жива зошто без хероината нема смисла филмот.
Правилото е секогаш да има хепиенд, па мора нешто да испадне да завршат тие двајца заедно.:wink:
 

POWER-MKD

Per aspera ad astra
Член од
1 март 2008
Мислења
4.763
Поени од реакции
644
А сте ја гледале TORCHWOOD ја даваат на ХРТ?... група научници патуваат низ времето, а и во сегашноста доаѓаат луѓе од минатото.....вторник и среда од 1:30 или од 2:00.
 

диме

When Am I ?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
806
Поени од реакции
21
Моментално гледам/чекам :

- 90210 - ги изгледав првите 2 епизоди, и ми изгледа ОК
- Heroes - чекам на 22. септември
- How I Met Your Mother - чекам на 22. септември
- Grey's Anatomy - чекам на 25. септември
- Lost - ќе се изначекам до Февруари 2009

Beverly Hills 90210...А од шпанскиве само Tormenta en el Paraiso (или така нешто беше) уште неа да ја доглеам и ветив дека веќе нема шпански серии да глеам...Само не ми е јасно како е возможно главната улога да умре (во сообраќајна несреќа и пепел да се напраи)???????
Ако е шпанска серија вервај не умира главниот лик. Види си на youtube сцени од последната епизода и ќе се изненадиш... :)
 
Ј

јовица11

Гостин
:pos2::pos2:Мислам дека ни тогаш нема да верува:pos2:
Он топик денес ги симнав 2 епизода на Три Хил и 3 на 90210 ќе се изнагледам вечер:vozbud:
 
Член од
1 јули 2008
Мислења
741
Поени од реакции
76
Свашта...Жими све бујна фантазија имаат овие бог да чува...Не глеам више шпански серииииииииии -.- -.- -.-
 

BiG_kIsS

You talk too much... Let me shut you up
Член од
4 септември 2007
Мислења
3.414
Поени од реакции
2.923
House... И кај е и да е треба да почнам The L word
 
M

marko 1996

Гостин
забранета љубов ииии Џим и кога ке фатам серанови :) ама обчно не факам зс е рано а сум у сколо кога имам 4 часа факам :):):):)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom