Кое е вашето омилено информатичко списание

Whathell

Unspoken!
Член од
4 март 2007
Мислења
56
Поени од реакции
1
Wolverine напиша:
Јас купував ентер но чини само списанието цдињата не ме бендисуваат а најдобро мислам дека е BUG.
BUG е дефинитивно најдоброто списание, за мене
ама и Svet Kompjutera не е за фрлање

Ми се допаѓа тоа што детално опишуваат и што не прават “почетнички“ грешки како Ентер (прочитав една статија одамна и пронајдов голема глупост и од тогаш не сум ни размислувал да купам Ентер)
 
Член од
5 јули 2006
Мислења
97
Поени од реакции
1
Jas porano hacker kupuvav.Spisanieto bese hrvatsko , bese orientirano nakaj pc igri i bese mnogu interesno.Ama propadna.Sega catpat Bug kupuvam.
 
Член од
28 јануари 2007
Мислења
9.850
Поени од реакции
1.559
Pa najcesto Enter da kupuvame makedonski proizvodi iako ne e naj naj ama pokraj drugite i enter cita inaku od svetskite pc world i pc info ako najdam i hacker , bug i plagin
 

Tanes

Ништо Море!
Член од
23 јули 2006
Мислења
664
Поени од реакции
6
Bugot e malce skap a enterot e katastrofa mnogu go rasipaa
 

Gebels

Ела да те бац’м!
Член од
15 март 2007
Мислења
681
Поени од реакции
4
BUG, дефинтивно.
 

ElektriX

Велешанче :)
Член од
30 март 2007
Мислења
127
Поени од реакции
3
Svet Kompjutera е доста солидно списание,татко ми го зима така да редовен читател сум му...инаку едно време зимав и Ентер ама не ги бива...многу реклами (иако мора да ги има ама што е претерано-претерано е).... исто морам да го пофалам BUG (иако е доста скапичко)
 

Chejo

Мрзата
Член од
9 февруари 2007
Мислења
320
Поени од реакции
1
Zemam BUG ostnatite se katastrofa vo sporedba so nego
 
Z

ZeroStyle

Гостин
Jas ponekad kupuvam bug taka,za rekreacija za da vidam so ima novo inace ne aktivno!
 

IsusHristos

Bojan CPU
Член од
1 март 2007
Мислења
256
Поени од реакции
1
BUG ретко кога ,не трошам време на списанија
 
Член од
14 март 2007
Мислења
86
Поени од реакции
2
Wolverine напиша:
Јас не купувам Bug но едно мое другарче купува редовно и ми ги дава цдињата и мислам дека има многу добар софтвер.
softvrot vo bugot e zakon najdobar od site a i vo mrezata ne e los a i mrez@ spisanieto e dobro
 

Kajgana Shop

На врв Bottom