Кое е Вашето „црвено знаме“ (red flag)

Член од
17 ноември 2014
Мислења
4.614
Поени од реакции
7.236
кога има дечко и од нејзините 500 слики на фб и инста, не става ниедна со него, не го кажува никому, само става селфиња и како резултат на тоа има 5000 пријатели на фб и илјадници фолоуерс на инста, не го кажува никому, флертува и кокетира со повеќе машки односно си ги чува опциите отворени се додека не се појави некој што е подобар од нејзиниот сегашен дечко, да скокне кај него па после и него ќе го крие и така циклично се додека не и ја сфатат машките нејзината игра и не заврши како 40 и кусур годишна немажена со мачки и кучиња.
I zamisli na 35 ti ja zaebuva matematikata i se mazhi so desettiot, debel bigatash so plavi oci i kure so rekordni 9 Cm.
 
Член од
28 август 2013
Мислења
4.312
Поени од реакции
13.092
I zamisli na 35 ti ja zaebuva matematikata i se mazhi so desettiot, debel bigatash so plavi oci i kure so rekordni 9 Cm.
Такво девојче ќе се омажи со тој, но исто и ќе си најди некој со голем дебел кур одвреме-навреме да ја сервисира
 
Член од
17 ноември 2014
Мислења
4.614
Поени од реакции
7.236
Такво девојче ќе се омажи со тој, но исто и ќе си најди некој со голем дебел кур одвреме-навреме да ја сервисира
Tochno taka, poentata mi beshe deka na МОЦАРТ mu e losha matematikata.
Poarno da bidi takticar i na vreme da go ocisti shljamot.
 
Член од
10 февруари 2010
Мислења
845
Поени од реакции
303
Red flag мене ми е пушачка на цигари.
Не можам преку тоа никако.
 

@Fluffy_bunny

Зајко кокорајко
Член од
24 декември 2020
Мислења
1.705
Поени од реакции
2.200
Море цигарите и тоа како се проблем. Кој би сакал да има девојка покрај себе која би му мирисала како Тутунски Комбинат Прилеп. Грдо е искрено, освен ако си пушач и не ти смета. Тогаш заедно ќе си смрдите.
 

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
10.119
Поени од реакции
25.051
Море цигарите и тоа како се проблем. Кој би сакал да има девојка покрај себе која би му мирисала како Тутунски Комбинат Прилеп. Грдо е искрено, освен ако си пушач и не ти смета. Тогаш заедно ќе си смрдите.
Не сум пушач и пак ќе ви кажам не сте проживеале или барем не сте чуле и виделе вистински црвени знамиња него што се цигарите.
 
Член од
17 ноември 2014
Мислења
4.614
Поени од реакции
7.236
Море цигарите и тоа како се проблем. Кој би сакал да има девојка покрај себе која би му мирисала како Тутунски Комбинат Прилеп. Грдо е искрено, освен ако си пушач и не ти смета. Тогаш заедно ќе си смрдите.
Abe ostaja neka "Pushi" !
 

Kajgana Shop

На врв Bottom