Кога жената е најубава?

  • Креатор на темата Сатори
  • Време на започнување
С

Сатори

Гостин
Прекрасна е кога е меланхолична...убедливо најубава.
Спокојна, мирна, замислена.
 
Член од
20 јуни 2005
Мислења
132
Поени од реакции
2
Најубава е жената во која што сим заљубен додека ја гледам како спие. Мирно, равноправно дишење, несвесна дека ја гледаш. Можам цела вечер да ја поминам така.
 

noodle ®

Teetleh
Член од
3 декември 2005
Мислења
1.527
Поени од реакции
257
Кога е бремена. Зрачи со позитивна енергија и емоции.
И слатко и е мешето.
 

Clen 7

Од Форумот
Член од
5 јуни 2007
Мислења
2.843
Поени од реакции
360
Кога спие.Само тогаш ќути :)
Се шалам.Кога ќе стане од спиење.
 
N

NightFuneral

Гостин
најубава е кога си ги дои своите деца,и кога се гали и игра со нив
 

OrTacE

мангуп
Член од
28 мај 2006
Мислења
628
Поени од реакции
5
најубава е кога си ги дои своите деца,и кога се гали и игра со нив
Ако некогаш предходно на ваква тема сум слушнал подобро мислење јас не сум јас ..... и уште мажот да е покрај неа и онака заедно да се чачкаат со детенцето мх мх мх....:nesvest:
 
Член од
6 април 2006
Мислења
87
Поени од реакции
0
Жената дефинитивно е најубава кога е искрено заљубена.
 

dusicka

UBAVA KAKO CVET
Член од
5 март 2006
Мислења
301
Поени од реакции
0
a koga zenata ne e najubava?nikogas hh se salam najverojatno koga e 90%ispolneta so komletna sreka
 

Orkad

The Master
Член од
5 октомври 2007
Мислења
1.010
Поени од реакции
10
Жената е најубава кога нема облека на неа(како од мајка родена хехе)
 
K

**KukLi4ka**

Гостин
Koga e zaljubena,koga spie...i momentot koga se budi,koga stanuva od spienje,koga otvara oci...:pipi:
 
Член од
16 ноември 2007
Мислења
430
Поени од реакции
6
abe videte, zenata u princip e poubava od maskoto. sea nekoi maski ke me rugaat zaradi vakvo mislenje ama toa e fakt. semete kako primer najzgoden mas i najzgodna zena(ako postojat takvi raboti) i sporedete gi. zgoden mas e ostar vo globala. ostri linii. site muskuli mu se otcrtuvaat i poveke to lican na kocki grubo gledano(stomacnite i gradnite). ima triagolnesta forma na teloto(prevrten triagolnik so vrvot nadole. a zenata pak nasproti toa e celosna so oblini. da pocneme od gradite neli:) okrugli, a krugit e sovrseno geometrisko telo. nemora da ima muskulatura zosto zena so razvieni mukuli ruzno izgleda neli. ima oblik na telo kako osmica. povtorno dva kruga:). mazna e bez vlakna prirodno. maskite mora da se depiliraat. i na kraj delot megu nozete vo oblik na bukvata v. tolku blisk a sepak daleku:). dolu e sovrsena dovolno e samo da lezi na krevet i ti da ja gledas i da se voshituvas. a i ke zaboravev nesto. naj ubav del spored mene na zenskoto tleo e delot na grbot nad zadnikot. neli:)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom