Кога би биле Бог на еден ден, што би направиле?

RIZTETO

Somebody stop me
Член од
3 јуни 2007
Мислења
2.508
Поени од реакции
75
Би направил апаратче кое после тоа ке ми исполни уште 999 желби:vozbud::vozbud::vozbud:
 
Член од
31 мај 2008
Мислења
64
Поени од реакции
1
СЕГА ЌЕ ВЕ КАЖАМ НА ВИСТИНСКИОТ ДЕДО БОЖЕ ШТО МУ МИСЛИТЕ видете на сликата кој сум--шпиун:vozbud: се зезам бе немојте сега сите по мене,хихи.
Јас кога би била бог би направила сите да бидат среќни и да се забавуваме постојано :wink:
 

Esobar

Македонија над СЕ !
Член од
12 февруари 2008
Мислења
4.895
Поени од реакции
453
многу работи на кои сега неможам да се ссетам а би напраил и некои работи ама не се за да ги кажам на форумов:smir:
 
Член од
22 јули 2008
Мислења
93
Поени од реакции
2
Bi go vratila vremeto..Bi go vratila Tose...Bi go izbrisala sekoj strav od sekoe dete, bi gi izlecila bolnite...toa mi dojde na pamet...drugo ne mi teknuva..
 
Член од
8 август 2008
Мислења
73
Поени од реакции
0
Нема да ги протерам Адам и Ева од рајот, уахахаха :vozbud::vozbud::vozbud:
 

SCORPIO__20

Your sex is on fire
Член од
1 февруари 2007
Мислења
4.380
Поени од реакции
71
Би го вратил времето 2 год назад ,, и да ги поправам моите 2 грешки на животот, што се откажав од фудбал, и што се заљубив у една кумановка:tapp:
 

Ashley

بين الحياة والموت
Член од
26 јануари 2007
Мислења
1.043
Поени од реакции
35
Би им дала памет на оние кои го немаат..
 

Alexpunk

...Rossonero...
Член од
1 октомври 2008
Мислења
49
Поени од реакции
0
Па би ги изгледал предвреме утакмициве за викенд!!! И парче би ги напраил ова кладилнициве, ама сите до една без исклучок особено оваа кај мене у маало скржавава!!!
 

аце_шваба

ГОРД ВУЈКО
Член од
10 септември 2008
Мислења
1.512
Поени од реакции
45
јас би ги избришал десетте заповеди и би вовел само една заповед:
don't worry, be happy
 
Член од
2 октомври 2008
Мислења
45
Поени од реакции
1
bi napravila celiot svet da bide pocisto mesto za ziveenje,bi gi prekinala vojnite,bi gi iscistila od svetov grcite i amerikancite,poso ednive se mesaat a drugite ne ne priznavaat,pa bi frlila po eden ogromen kotel so pari u sekoj,grad,selo,u cela Makedonija za da nema poveke siromastija...
ama da sum samo eden den bog...:tapp:
 
D

DeviL_32`

Гостин
Кога би бил бог...би ги вратил териториите кои ни беа одземени на букурешкиот мировен договор и ПОПГ (Поранешна Отоманска Покраина Грција) би ја разнел у пеколот :smir:
 

soul123

...plAy HaRd GO pRo...
Член од
2 октомври 2008
Мислења
295
Поени од реакции
23
Кога би бил бог...би ги вратил териториите кои ни беа одземени на букурешкиот мировен договор и ПОПГ (Поранешна Отоманска Покраина Грција) би ја разнел у пеколот :smir:
Џабе другар, се е тоа Pointless, зашто утре пак ќе има друг Бог и би ги вратил пак работите како што се сега !!!
 

BliND

Raptus regaliter...
Член од
16 јануари 2006
Мислења
3.963
Поени од реакции
361
Би создал идеален свет , без богови ,без празни верувања освен верба во сам себе и во вистинските вредности : Љубовта и пријателството.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom