Кладилница

M

Mario Gómez

Гостин
ЧДЧДЧД престанав, немам уплатено 6 месеци, инаку бев заразен. И ова не е хоби, хобито е позитивна работа, ова не е.:pos:
 

InSuLaNeR

A man who never was a boy.
Член од
13 јули 2009
Мислења
878
Поени од реакции
107
Сум уплаќал највеќе двапати добив и не сум се кладел веќе ама заразно е!!:salut::salut:
 
Член од
6 април 2009
Мислења
6.146
Поени од реакции
2.985
Па може да се каже и дека сум зависник, а не хоби. Имаше едно 2 - 3 недели не уплаќав, но сега повторно почнав и лошо оди. Секогаш зафркнува по една - две. Сега здравје, мислам да почнам 2010 повторно, мора малце сега нешто да се заштеди. :)
 

Alien_sr

Ultimate Survivor!
Член од
14 мај 2007
Мислења
2.971
Поени од реакции
143
Иако пред 2-3 год пишував дека не сум зависен сега можам да кажам оти сум. Последните 4-5 месеци речиси секој ден сум во кладилницата, но не уплаќам на многу големи пари, колку да има за гледање. Порано само во Петок зимав билтен и уплаќав за викендот а сега секој ден ми е билтенот во рацете. Добро е што во моментот мислам оти сум во + добивка и затоа имам повеќе желба да се кладам.
 

ViktorRedDEvil

Red Army
Член од
10 октомври 2009
Мислења
383
Поени од реакции
8
JAs uplakam nedelno po edno liv4e ali ne sum se zarazil uste ama veruvam deka e zarazno zosto znam mnogu luge koi ostavaat celi plati vo kladilnica
 
В

викацот

Гостин
заразен и тоа како
сите пари што ми се наоѓаат во џеб идат на спортска
порано и на кучиња се кладе ама гадно ме изгореа и више никад
 
P

PewDiePie

Гостин
еее кога слушаш женски памет така е,да ѓи ставев вчера тие утакмици што планирав ќе си фатев пари АМА некој мораше да запне не ставај па не ставај. :jaj:
 
К

Кики.

Гостин
еее кога слушаш женски памет така е,да ѓи ставев вчера тие утакмици што планирав ќе си фатев пари АМА некој мораше да запне не ставај па не ставај. :jaj:
:eek:ftopic: женски памет еднаш се слуша во живот, ти треба сам да одлучиш кога.:pipi:
он топик : јас сум малер невиден така да се држам подалеку од кладилница. :toe:
 
P

PewDiePie

Гостин
:eek:ftopic: женски памет еднаш се слуша во живот, ти треба сам да одлучиш кога.:pipi:
он топик : јас сум малер невиден така да се држам подалеку од кладилница. :toe:
ехх само да знаеш уште кога а? :wink: Небитно ама па и од друга страна многу пари ми уштедило девојчето така да....:toe:
 

Jax Rebel

Navajo Rider
Член од
6 јули 2008
Мислења
5.260
Поени од реакции
2.254
2010 ми трна убаво. Првото листе за годината што го уплатив завчера ми излезе добитно, земав 800 колку за почеток. А второто листе што го уплатив веднаш по првото погледнете го:



Виљреал ме еба за 14 000 :kesa::kesa::kesa:

Ај нека е годинава аирлија за сите коцкари:helou:
 
P

PewDiePie

Гостин
2010 ми трна убаво. Првото листе за годината што го уплатив завчера ми излезе добитно, земав 800 колку за почеток. А второто листе што го уплатив веднаш по првото погледнете го:



Виљреал ме еба за 14 000 :kesa::kesa::kesa:

Ај нека е годинава аирлија за сите коцкари:helou:
Боли :uvo: а со колку уплата?
 
Член од
10 октомври 2009
Мислења
2.955
Поени од реакции
1.349
Не играм многу спортска, само еднаш неделно и се разбира за Лига на Шампиони.
 
Член од
18 февруари 2009
Мислења
480
Поени од реакции
38
заразен и тоа како
сите пари што ми се наоѓаат во џеб идат на спортска
порано и на кучиња се кладе ама гадно ме изгореа и више никад
samo da nadoponam sega igram strikno sportska i dobro e pominaja vremijnata koga gi trcav pcite ko nenormalen 24/7
:toe:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom