Кладилница (Генерална дискусија)

Член од
8 мај 2022
Мислења
524
Поени од реакции
1.617
ваљда сака да праша за депозит и повлекување сега како е, преку нлб или друга далавера има
Нема далавери, Скрил е тргнат како опција, ти останива само картичка, со неа депонираш, на неа тргаш пари.
 

ilz

Член од
15 октомври 2013
Мислења
4.344
Поени од реакции
3.986
Pogolemi Luzeri od ovie Fenerbahce vo kosarka nema... Krvta da mu ja ebam me izgorea ubavo hendikep 1 ja imav
 
Член од
1 декември 2014
Мислења
1.921
Поени од реакции
4.015
Симон со Чилиќ утре 5 коефициент. Ај може нема да победи ама бар сет да земе е 1.8-1.9
 

OMG!!

Пилот
Член од
27 февруари 2017
Мислења
2.547
Поени од реакции
2.190
Феликс - Крајиновиќ тај брејк во прв сет, 2.75.
Автоматски споено мислење:

Феликс - Крајиновиќ тај брејк во прв сет, 2.75.
:misticen:
 
Последно уредено:

ilz

Член од
15 октомври 2013
Мислења
4.344
Поени од реакции
3.986
Problemot e da se igra na pojako, stravot vo koski dali ke gi vidis parite... rizik e...
Ako vi se igra na pojako najdete nekoj covek od Bosna istocno sarajevo da igrate preku negov akaunt... Nema danok tamu 0% e.
Автоматски споено мислење:

Momentalno sum vo Hrvatska, ovde epten tapa e 5% danok na uplata i uste 10% na dobivka.
Bas poradi ovaa rabota ke ja kidnam sto pobrzo od ovde.
 

Riddler

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
6.629
Поени од реакции
8.997
Имат ли овде опција за under барам ама или ја сум глуп или немат барам за овие маргини шо се додадени за основните имат коеф глеам еден добар потенцијал IMG_20220528_084212.jpg
 

OMG!!

Пилот
Член од
27 февруари 2017
Мислења
2.547
Поени од реакции
2.190
Швонтек го губи сетот, 2.50 е.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom