Кајгана радио 2013/2014

Дискусија во форумот 'Кајгана радио - Е, неее...!' започната од STEALTH, 28 август 2013.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. .Sky.

  .Sky. ♫ Модератор ♫

  Член од:
  15 февруари 2013
  Мислења:
  6.670
  Допаѓања:
  7.130
  Еве нешто како најавна шпица за мојот дел од програмата кога ќе пуштам музика :)Коментари очекувам :icon_mrgr:

  Клик тука
   
 2. ruller

  ruller Expert

  Член од:
  5 септември 2011
  Мислења:
  301
  Допаѓања:
  121
  Сега тече времето ама нема музика
   
 3. Acid

  Acid Администратор

  Член од:
  22 јануари 2005
  Мислења:
  33.530
  Допаѓања:
  26.036
  Да не пушташ ти? Пошто стримаш, ама без музика... Кликни плеј :)
   
 4. .Sky.

  .Sky. ♫ Модератор ♫

  Член од:
  15 февруари 2013
  Мислења:
  6.670
  Допаѓања:
  7.130
  Да очигледно дома ми паднал нетот па се вратил бидејќи јас сум на работа сега ќе го исклучам радиото од дома и од работа ќе се уклучам :)
   
 5. .Sky.

  .Sky. ♫ Модератор ♫

  Член од:
  15 февруари 2013
  Мислења:
  6.670
  Допаѓања:
  7.130
  Инаку како инфо јас пуштам музика музички желби се добродојдени :)
   
 6. MARCELLO

  MARCELLO Модератор

  Член од:
  15 јули 2007
  Мислења:
  9.700
  Допаѓања:
  4.213
  Предобро ,ти ги слушнав и другите шпици ептен добри се .
   
  На .Sky. му/ѝ се допаѓа ова.
 7. .Sky.

  .Sky. ♫ Модератор ♫

  Член од:
  15 февруари 2013
  Мислења:
  6.670
  Допаѓања:
  7.130
  Ти благодарам на убавиот коментар :pipi: Со тек на време планирам и други да направам но гледам да си најдам повеќе волја за да бидат направени :)


  Напомена: Кој е за џез музиче клик плеј (y)
   
 8. Windfucker

  Windfucker Телемит, Темплар, Масон, Сциентолог во целибат

  Член од:
  30 април 2010
  Мислења:
  8.436
  Допаѓања:
  15.302
  Нешто пишува Error. :(
  kajgana.jpg
   
 9. STEALTH

  STEALTH God is a DJ

  Член од:
  25 ноември 2011
  Мислења:
  8.347
  Допаѓања:
  8.883
  Дава ерор пошто никој не пуштал, јас ќе превземам сега
   
 10. .Sky.

  .Sky. ♫ Модератор ♫

  Член од:
  15 февруари 2013
  Мислења:
  6.670
  Допаѓања:
  7.130
  Радиото го превземам јас :)
   
 11. Supervisor

  Supervisor .

  Член од:
  28 јули 2008
  Мислења:
  10.785
  Допаѓања:
  3.520
  Што музика ќе оди?
   
 12. .Sky.

  .Sky. ♫ Модератор ♫

  Член од:
  15 февруари 2013
  Мислења:
  6.670
  Допаѓања:
  7.130
  Кој е за Deep House музиче клик плеј :)
   
 13. Болиглава

  Болиглава A cold fact

  Член од:
  16 јуни 2007
  Мислења:
  4.700
  Допаѓања:
  2.324
  Сега имам стабилна конекција, можам да пуштам секој вторник. Шо бидна со сетинзите за сите шо се пријавивме по програма?
   
 14. .Sky.

  .Sky. ♫ Модератор ♫

  Член од:
  15 февруари 2013
  Мислења:
  6.670
  Допаѓања:
  7.130
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели преку: