Кајгана готвач vol. 149 [гласање: Макарони салата]

Глас за:


  • Вкупно гласачи
    42
  • Гласањето е завршено на .
Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
14 февруари 2013
Мислења
570
Поени од реакции
683
Изненаден сум што води втората слика по гласови. :ROFLMAO:
Нема дилеми овде....Shumecha е победник... :icon_lol:
 

The_Red1

значи фактички
Член од
18 септември 2009
Мислења
4.160
Поени од реакции
4.754
Да е здрав и жив Пустец
 

Sungerot Bob

Живеј го животот
Член од
7 август 2012
Мислења
31.900
Поени од реакции
36.469
Мојот глас оди кај @shumecha.tableta. Состојќите се измешани, што е основата за една макарони салата, а и посочно ми личи:)
 
Статус
Затворена за нови мислења.
На врв Bottom