Кајгана готвач vol. 144 [гласање: Сѐ од варени јајца]

Глас за:


  • Вкупно гласачи
    53
  • Гласањето е завршено на .
Статус
Затворена за нови мислења.

chef_cook

milf's hunter
Член од
25 октомври 2011
Мислења
1.725
Поени од реакции
4.982
...а бе брат, гласај си ти, кој ти брани, ако сакаш носи ја и дома твој проблем, натпреварот е секој да си каже што има да си каже доколку има и това некој 30 реченици некој три зборчиња зависи од врската што ја има :D
@Agda Beata немој случајно да си се излажала ќе ме разочараш ;)
сестро..натпреварот е да да одмбереме и да гласаме за јадење кое навеќе ни се допаѓа,а не да пишуваш колумни ко за у michelin guide,затоа што не си компетентна.А и да си компетентна,тапа си,врска немаш,скини си ја дипломата !
 
Статус
Затворена за нови мислења.
На врв Bottom