Кајгана готвач vol. 143 [гласање: Спанаќ]

Дискусија во форумот 'Кајгана готвач' започната од shumecha.tableta, 18 април 2017.

?

Глас за:

Анкетата е затворена 25 април 2017.
 1. Goodfella

  21,6%
 2. Sungerot Bob

  31,4%
 3. Agda Beata

  17,6%
 4. shumecha.tableta

  29,4%
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. shumecha.tableta

  shumecha.tableta Модератор

  Член од:
  26 декември 2013
  Мислења:
  2.610
  Допаѓања:
  13.499
  На ile.jovanovski19, _sTrEet_fUcKeR_ и Skorp им се допаѓа ова.
 2. bijons

  bijons Imeto go davam, gazeto nikako !

  Член од:
  7 септември 2016
  Мислења:
  2.440
  Допаѓања:
  2.445
  ...окото ми остана кај спанаќот на @Sungerot Bob и за него гласав ! (y)
   
  На Sungerot Bob му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Cannon

  Cannon Doctor

  Член од:
  22 март 2009
  Мислења:
  4.452
  Допаѓања:
  5.140
  Спанаќ со ориз и јајца, за него гласам

  А рецептите не ги кажувате ли ???

  Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
   
 4. Sungerot Bob

  Sungerot Bob Живеј го животот

  Член од:
  7 август 2012
  Мислења:
  31.886
  Допаѓања:
  36.415
  Мојот глас оди кај @Goodfella.................., домаќински стандард за спанаќ:D Посебно е добар ако оди во комбинација со добро кисело млеко:)
   
  На Goodfella му/ѝ се допаѓа ова.
 5. chef_cook

  chef_cook

  Член од:
  25 октомври 2011
  Мислења:
  588
  Допаѓања:
  571
  Гласам за @Agda Beata страшно добро,сеоја чест девојко.Ако сакаш некогаш да работиш у кујна,пиши :bravobe::bravobe::bravobe:
   
  На Agda Beata му/ѝ се допаѓа ова.
 6. The Goddess

  The Goddess

  Член од:
  10 февруари 2008
  Мислења:
  3.943
  Допаѓања:
  2.046
  Спанаќот ви е супер, ама питава од сунѓерот е врвот... :brlav:...гласам за @Sungerot Bob
   
  На Sungerot Bob му/ѝ се допаѓа ова.
 7. WinterGirl

  WinterGirl

  Член од:
  20 јуни 2016
  Мислења:
  252
  Допаѓања:
  120
  На Sungerot Bob и shutrak им се допаѓа ова.
 8. shutrak

  shutrak opsenar

  Член од:
  3 јуни 2011
  Мислења:
  18.183
  Допаѓања:
  12.281
  На Sungerot Bob и WinterGirl им се допаѓа ова.
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели преку: