Кајгана готвач vol. 141 [гласање: Пита (со готови кори) со праз]

Глас за:


  • Вкупно гласачи
    48
  • Гласањето е завршено на .
Статус
Затворена за нови мислења.

Cannon

Doctor
Член од
22 март 2009
Мислења
4.914
Поени од реакции
5.632
Гласам за Боби.
Супер изгледа за око, сигурно и супер е вкусна

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
6.024
Поени од реакции
8.676
...za shumecha tableta inaku za dvata vkusa ne se somnevam, glasanjeto ide za poveke vlozheniot trud, spored fotografijata!
 

Sungerot Bob

Живеј го животот
Член од
7 август 2012
Мислења
31.900
Поени од реакции
36.464
Мојот глас оди кај @shumecha.tableta. Посебно ми се свиѓа тоа што филот си го истурила одозгора:)
 
Статус
Затворена за нови мислења.
На врв Bottom