Кајгана готвач vol. 130 [гласање: Колбаси]

Гласам за:


  • Вкупно гласачи
    30
  • Гласањето е завршено на .
Статус
Затворена за нови мислења.

shumecha.tableta

Модератор
Член од
26 декември 2013
Мислења
2.825
Поени од реакции
15.155
Добар дееееен. :D Утро, ноќ, шо и да е. :D
Џабе само бистриш политика, ако не излезеш да гласаш. Ајт. За која изборна единица ќе гласате?

@shumecha.tableta


@Благоев
 

Sungerot Bob

Живеј го животот
Член од
7 август 2012
Мислења
31.900
Поени од реакции
36.464
Мојот глас оди кај @Благоев .............., колбасите некако ми личат помалку мрсни, подобро и поправилно испржени за разлика од колбасите на конкурентната изборна единица @shumecha.tableta :D А и прилогот (колку што гледам цвекло со чудна боја:LOL:) ми е некако не толку мрсен и повеќе ми иде во комбинација со колбаси:)
 
Член од
20 септември 2011
Мислења
8.143
Поени од реакции
8.530
Не е добар натпреваров
колбасите ги направил некој мајстор а учесниците само ги испржиле или испекле
заначи всушност гласаме за мајсторот - колбасичар
Натпреварот требаше да биде со ист вид колбаси а натпреварувачите да се натпреваруваат за начинот како ги подготвиле
глас за @Благоев
 
Статус
Затворена за нови мислења.
На врв Bottom