Калиопи и Игор - FOREVER IN LOVE

Џони.

Не е Џони.
Член од
4 ноември 2009
Мислења
1.554
Поени од реакции
1.037
Ќе почнете шпекулација што ќе искочи во весник од глупости на форум и ќе му направите проблеми на некој, девојчево ми е другарка што студира на ФДУ, мислете малку.
1. Чек дис аут!
2. Веќе кога ја ставила сликата на интернет со таг ,,Игор Џамбазов'' и дозволила да излага на Гугл треба да биде свесна за можните злоупотреби :)
3. Дали стварно мислиш дека некој ќе го стави ова у весник ?
4. Му го искрши филмот на арсенчо :(
5. It's a free country!
6.


ФАЛА И КАЈ ВАС :)
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.498
1. Чек дис аут!
2. Веќе кога ја ставила сликата на интернет со таг ,,Игор Џамбазов'' и дозволила да излага на Гугл треба да биде свесна за можните злоупотреби :)
3. Дали стварно мислиш дека некој ќе го стави ова у весник ?
4. Му го искрши филмот на арсенчо :(
5. It's a free country!
6.


ФАЛА И КАЈ ВАС :)
Види, на први април пред две години еден админ отвори преглупа тема како искочил мобилен телефон со 10 сим картички и ОС Џуманџи па истото тоа искочи нареден ден во Нова Македонија.
Не ми е до сликата, правете што сакате, ставај и други слики ама замисли да искочи на Ексклузив оваа работа па она дома како ќе се објасни и сл. работи. Ако ви е до „реметење“ на болниве во темава реметете ги на поинакви начини. :):):):):)

Толку од мене.
 

Џони.

Не е Џони.
Член од
4 ноември 2009
Мислења
1.554
Поени од реакции
1.037
Види, на први април пред две години еден админ отвори преглупа тема како искочил мобилен телефон со 10 сим картички и ОС Џуманџи па истото тоа искочи нареден ден во Нова Македонија.
Не ми е до сликата, правете што сакате, ставај и други слики ама замисли да искочи на Ексклузив оваа работа па она дома како ќе се објасни и сл. работи. Ако ви е до „реметење“ на болниве во темава реметете ги на поинакви начини. :):):):):)

Толку од мене.
Не мислев никого да ставам во незгодна ситуација. Ако веќе ова излезе на Екслузив или некој пишан медиум виновни ќе бидат тие од редакцијата што пуштаат непроверени информации, а не јас. Како што кажав штом другарка ти aja ставила сликата на интернет треба да биде свесна за можните злоупотреби. Секој што ќе пише ,,Игор Џамбазов'' на Гугл може да ја најде сликата. Штета што му го скршивме филмот на арсенчо :(
 
I

Iblis

Гостин
Дај бе нека живне темава ми се вози во тролејбус


 
Член од
23 март 2011
Мислења
50
Поени од реакции
1
А така??? Сакате мене да ме нервирате? :( Е немааааааааааааааааааааааааааааа туруруруру :D :D :D Kaliopi and Igor FOREVEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEER
http://www.facebook.com/update_security_info.php?wizard=1#!/photo.php?fbid=218119311548126&set=a.214193285274062.68461.214185471941510&type=1&theater

http://www.facebook.com/update_security_info.php?wizard=1#!/photo.php?fbid=218119408214783&set=a.214193285274062.68461.214185471941510&type=1&theater

http://www.facebook.com/update_security_info.php?wizard=1#!/photo.php?fbid=179876108730164&set=o.214185471941510&type=1&theater

А тоа со приказната за неверството лошо е смислена, да беше обратно можеби ке поверував, зошто Игор е тој е изгорен за неа и таа го сака ама тој љубомори и не дава никој да ја погледне Калиопи, да речевте дека тој сечел вени за неа можи ке се замислев ама вака-ЛОШ ОБИД!!!
 
Член од
25 јануари 2011
Мислења
2.263
Поени од реакции
5.081
Калиопи и Игор, мене некако не ми е верно независно што зборуваат пред камера, а не ми е верно од многу причини да не набројувам
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
Калиопи и Игор, мене некако не ми е верно независно што зборуваат пред камера, а не ми е верно од многу причини да не набројувам
Не набројувај,доволно е што некои те читаат меѓу редови :)))
 
Член од
23 март 2011
Мислења
50
Поени од реакции
1
А шо? Дека Калиопи е сериозна а Игор откачен, абе од ко се заедно 100% се сменати двајцата, Калиопи никогаш не била толку откачена и весела, супер е ваква, многу се весели!!!
 
Член од
25 јануари 2011
Мислења
2.263
Поени од реакции
5.081
Не набројувај,доволно е што некои те читаат меѓу редови :)))
Фала јасно

--- надополнето ---

А шо? Дека Калиопи е сериозна а Игор откачен, абе од ко се заедно 100% се сменати двајцата, Калиопи никогаш не била толку откачена и весела, супер е ваква, многу се весели!!!
Моја грешка извини :tapp:

--- надополнето ---

А шо? Дека Калиопи е сериозна а Игор откачен, абе од ко се заедно 100% се сменати двајцата, Калиопи никогаш не била толку откачена и весела, супер е ваква, многу се весели!!!
Моја грешка извини :tapp:
 
Член од
23 март 2011
Мислења
50
Поени од реакции
1
Извинето, ајмо сите заедно Kaliopi and Igor FOREVEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEER :D
 
Член од
25 јануари 2011
Мислења
2.263
Поени од реакции
5.081
^ Саркастично кажано, ама нема веза ја частам
 

Kajgana Shop

На врв Bottom