Календарот на Коста Бургов

Xfire

fino alla fine
Член од
9 август 2008
Мислења
7.334
Поени од реакции
2.222
Лејјјјјјјјј Коста и календари праи, браво машино :pos2::pos2:
Само тај билдеро горе шо го направиле мислаш рамбо е, а он коскиљак, замисли таков развиин да биде со тај неговио педерски глас лОООООООООООЛ! :)
 

ANTIPATER

of Macedon
Член од
8 јуни 2008
Мислења
1.181
Поени од реакции
44
закон....човеков е несекојдневен ТАЛЕНТ...си стокмил календарче за мерак:pos::pos::pos2:
 
Член од
10 август 2008
Мислења
744
Поени од реакции
266
Коста да не ми го 4епкате. Тој е најдоброто од Македонија и првиот 6о напрајл олку убај песни4ки за звезди4ките од светов. А неговите спот4иња ме оставет без коментар4е... :pipi::back::icon_lol::smir::tv:

Ок, доста со нубизмов. Чоеков дебил е, видете му ги видеана... никој толку добро не го владејт пејнт. И движењана за златно славејче... и гласовните можности... све е за пофалба.
 
П

Паган-др

Гостин
Ми треба еден ваков али во екстремно големи размери да ми зафати цел ѕид дома.
Некој? :)

Мора да се направи еден графит во Скопјево:
Гордоста на Македонија - Коста Бургов
 

Џ.

Ќутам на различни теми!
Член од
14 јули 2007
Мислења
868
Поени од реакции
183
Оваа година е посекси :) ете такви мажишта сакам јас :)
 

BoR4e

Manchester United
Член од
28 февруари 2008
Мислења
2.384
Поени од реакции
36
коцето е легенда бе.... комшиии мее ..''песните му се ного јаки''
 

jeeeee8

Like dreams
Член од
28 ноември 2008
Мислења
647
Поени од реакции
16
Добро дај некој нека каже вака што човек е?
Сериозен е или се шали онака ради забава му е, и сакам да знам кој го фура толку и цело време му вика дека има добри песни?:vozbud:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom