Членови кои реагирале на порака #1488

Сите (8) Тажно Тажно (4) Хаха Хаха (3) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (1)

  1. Хаха

   МоралноПолитичкиНеподобен

   Z
   • Мислења
    972
   • Поени од реакции
    1.462
   • Поени
    115
  2. Хаха

   Луси

   extreme
   • Мислења
    6.442
   • Поени од реакции
    18.426
   • Поени
    205
  3. Тажно

   Tyrael

   Антикомуњар
   • Мислења
    1.024
   • Поени од реакции
    3.137
   • Поени
    150
  4. Хаха

   bijons

   • Мислења
    18.200
   • Поени од реакции
    32.048
   • Поени
    205
  5. Ми се допаѓа

   Dumbledore

   ...
   • Мислења
    12.192
   • Поени од реакции
    26.980
   • Поени
    205
  6. Тажно

   Major Tom

   Politically Incorrect
   • Мислења
    2.219
   • Поени од реакции
    8.221
   • Поени
    175
  7. Тажно

   Partizanen banditen

   Психијатриски случај
   • Мислења
    5.201
   • Поени од реакции
    15.010
   • Поени
    205
  8. Тажно

   Џонтра Волта

   Qué miras, bobo?
   • Мислења
    8.202
   • Поени од реакции
    49.944
   • Поени
    205
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom