Како го замислувате членот над вас?

T

Torchyrus

Гостин
i am a piano girl , paranormal ! ;)
можеби не сум професионалец, ама знам солидно да свирам! бајт ми!
Тешка адолесцентштина ( ова беше за паранормал ) :p
А зошто ме замислуваш како тежок дечурлија ?
Иначе Сашко наш како опасно тенисершите го замислувам , пред да сервира наместо раците у г`зот да си ги пика ко Надал нашио Сашко си ја мести косата ... ;)
 
V

Vollstandig

Гостин
Тип со нозе метро и пол и стапало као биг фут, па валјда по тоа му е она “Газам“:)
 

Немирлика

all I need is love, friends & a piano☺
Член од
15 јуни 2011
Мислења
225
Поени од реакции
126
А зошто ме замислуваш како тежок дечурлија ?
Иначе Сашко наш како опасно тенисершите го замислувам , пред да сервира наместо раците у г`зот да си ги пика ко Надал нашио Сашко си ја мести косата ... ;)
па незз, онака на шала го треснав тоа .. ти зошто ме замислуваш ко WANNABE pianogirl а не ко PIANOgirl?

овој над мене, некој шо ме видел ..
 
T

Torchyrus

Гостин
Тип со нозе метро и пол и стапало као биг фут, па валјда по тоа му е она “Газам“:)
хаххах шо сум голем ,голем сум не до толку ко биг фут али ..., ама не ми е од таму тоа Газам ... за тоа треба да го прашаш ReleaseYourself од форумот он е дечкото шо ги знае сите прикаски поврзани со тоа Газам .
Иначе ја тебе те замислувам ко човек спремен за каква било авантруа и сигурно си личност која не се плаши од ништо , а мислам дека си и по казината и таквите работи тоа ми се сивѓа ако не се лажам :)
Ме превари Немирлика ... :/
 
T

Torchyrus

Гостин
па незз, онака на шала го треснав тоа .. ти зошто ме замислуваш ко WANNABE pianogirl а не ко PIANOgirl?

овој над мене, некој шо ме видел ..
Ма незнам онака на шала па ти не се лути , знаев дека има нешто пијанистичко во тебе ... ко шо има во мене пијаничишко така и пијанистичко нешто има во тебе не му ја секирај ;)
 

macko i

Локален шериф
Член од
8 јуни 2011
Мислења
2.752
Поени од реакции
1.501
Со брада фантомка или шлем обавезно на глава во едната рака пиштол а во другата базука :)
 
С

сашенко

Гостин
Тип со нозе метро и пол и стапало као биг фут, па валјда по тоа му е она “Газам“:)
Хахахахахахахаха да можеше два лајка ке ти ставев. Mister Big Foot.He is a Paranormal big foot.Иначе дечкото што го цитирав а незнам дали ке биде над мене кога ке го пуштам коментаров го замислувам, го замислувам, го замислувам, го замислувам, го замислувам, го замислувам, го замислувам, го замислувам, го замислувам......(после 5мин)...ај у пм се замислив многу.Па у принцип многу фина и паметна особа која споделува интересни работи по кајганава.Јас му давам 175-180 висина ако го надарила мајка природа со повеќе тоа е друга работа.Му ставам темна коса некоја.Немора црна битно темна некоја.Може и темно зелена или темно плава сеедно.Очите како бојата на косата сигурен сум.Носи ниски патики.Секое сабајле иде у продавница у пењоар да купува млеко и леб.Тој е тип кој многу сака палачинки.Сака да си игра со кучето на комшијата, не сака многу мачки.Живее во куќа близу главната улица.Вози точак у влечки, трча со патики и иде на посао или на официјални настани со кондур патика.Косата ја чешла со зелен чешел.Сака да спортува многу.Носи плави маички најчесто.Понекогаш не се бричи со месеци, последниот пат 2 години ја чуваше брадата.И така некако.Ако погодив нешто би сакал да го чујам и вашето мислење о мени..
 
Член од
13 мај 2010
Мислења
569
Поени од реакции
437
Како фраерче со цвикери(незнам од каде ми дојдоа цвикерите, ама навистина така те замислувам) и со многу другарки.
 

FortuneTeller

ВРАГ
Член од
20 мај 2011
Мислења
476
Поени од реакции
138
Висока 163 кафеава фарбана коса,духовита,чита книги,јаде ореви... :D
 

FortuneTeller

ВРАГ
Член од
20 мај 2011
Мислења
476
Поени од реакции
138
Хахахахаха:ROFLMAO: Никако!
Членката над мене е персона што сака чадори,не за сонце или дожд ами за сенка и посебно обича плажи,и сака да иде годинава у Шпанија на одмор
 

• Tαммι •

Гостин
Висок, со црна коса и црни очи..со пивски стомак и теглички наочари :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom