Како го замислувате членот над вас?

Дискусија во форумот 'Играчница' започната од *>LiL` GiRl<*, 14 март 2008.

 1. *>LiL` GiRl<*

  *>LiL` GiRl<*

  Член од:
  21 јануари 2008
  Мислења:
  27
  Допаѓања:
  2
  Ајде да видам кој прв ке ме замисли мене... само немојте нешто во стилот на Јелена Карлеуша (Јеци ако го читаш ова без навреда:pos2:)
   
 2. \m/arko

  \m/arko A place where the beer flows like wine...

  Член од:
  15 јануари 2008
  Мислења:
  6.352
  Допаѓања:
  786
  те замислувам како хмммм.... кармен електра (сфати го ова како комплимент:):) дека највеќе се палам на неа!!!!
   
 3. THE_PIRAT

  THE_PIRAT Avanti Formica atomica!

  Член од:
  14 февруари 2007
  Мислења:
  2.508
  Допаѓања:
  79
  Како дечкото на дисплеј:vozbud::pirat:
   
 4. Milanez`

  Milanez` Tutta lα miα vitα...

  Член од:
  6 август 2007
  Мислења:
  13.706
  Допаѓања:
  4.482
  висок ... паметен, рапер, во дрес на јуБе и ... то =)
   
 5. rossoner stefan

  rossoner stefan Модератор

  Член од:
  5 декември 2007
  Мислења:
  1.770
  Допаѓања:
  191
  ха миланез...па не треба да го замислам знам какоо изгледа:vozbud:
   
 6. Orkad

  Orkad The Master

  Член од:
  5 октомври 2007
  Мислења:
  1.010
  Допаѓања:
  10
  Спортски тип, надвор фудбалериште,:smir: а дома со пиво пред ТВ:)
   
 7. Маца_мк

  Маца_мк ♫♥good girl gone bad♥♫

  Член од:
  13 февруари 2007
  Мислења:
  6.421
  Допаѓања:
  464
  ауу не да неам идеја...не знам ни колку години има..ваљда не многу висок, со црна коса, нормално се облака..хих ама опис:)
   
 8. rossonerka

  rossonerka too good to be true

  Член од:
  8 октомври 2007
  Мислења:
  6.081
  Допаѓања:
  883
  многу забавна и комуникативна личност, друштвена и убава девојка со која можеш со саати муабет да правиш. :pipi:
   
  На Маца_мк му/ѝ се допаѓа ова.
 9. MaRyJaNe-poison

  MaRyJaNe-poison Beauty in Black

  Член од:
  11 септември 2007
  Мислења:
  2.722
  Допаѓања:
  163
  Супер девојка, забавна, со смисла за хумор, едноставно убава девојка која си се сака себеси и животот :pipi:
   
  На rossonerka му/ѝ се допаѓа ова.
 10. курајбер

  курајбер млад, потентен

  Член од:
  29 јануари 2007
  Мислења:
  11.145
  Допаѓања:
  12.126
  пошто е металка значи ја замислувам у црно цела со менѓуши и ко бандажи sd ииии носи кожни ствраи.....се на се имам така порно замисла :):)
   
 11. MaRyJaNe-poison

  MaRyJaNe-poison Beauty in Black

  Член од:
  11 септември 2007
  Мислења:
  2.722
  Допаѓања:
  163
  Замислава ти е абе што....:smir: од каде заклучи металка жити се :smir:
  а и онаа порно замисла :pos2:
   
 12. mari4eto

  mari4eto

  Член од:
  17 јануари 2008
  Мислења:
  1.399
  Допаѓања:
  38
  Убава девојка, години не знам.. црна коса ваљда..кафеави очи...? да не утнав? :)
   
 13. Паган-др

  Паган-др Гостин

  Убава и згодна, црни или кафеави очи, ми се чини рок слуша или панк.:smir:
  Што грешам поправи ме.
   
 14. MaRyJaNe-poison

  MaRyJaNe-poison Beauty in Black

  Член од:
  11 септември 2007
  Мислења:
  2.722
  Допаѓања:
  163
  не утна воопшто :smir: точно е
  иначе за членот над мене.....хм....смеѓа коса, и ја сака музиката......:smir: се знае која
   
 15. Паган-др

  Паган-др Гостин

  Немам смеѓа коса. Црна ми е. Иначе обожавам музика тука погоди.
  Сега за тебе
  Убава и згодна, слуша нешто у стилот на рок и панк?:smir:
  Така е?
   

Сподели преку: