Каков секс префериратe?

Кој секс ви е најлезетски?


  • Вкупно гласачи
    294

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
Прашање на вкус,душо, сум пробала и тоа, ама некако не ми се допаѓа, и аналниот не ми е нешто кој знае колку, ама чат пат да се утепа монотонија.
В ред, така си е. Но јас тргнувам од тоа дека болка и допаѓање, не се на исто рамниште. Иако и едното и другото се лесно решливи проблемчиња.:)
 
Џ

ЏинЏер

Гостин
Анален ти е најгрдо и најнехигенски ..
Како што реков погоре тоа е прашање на личен вкус, а вкусовите не се дискутираат. Моето мислење е тоа, што не значи дека ти или некој друг ќе мисли исто. :)

Бај д уеј, анален тебе може ТИ е најгрдо.
 

Сталкерот

Резидентен космонаут
Член од
5 јуни 2012
Мислења
5.740
Поени од реакции
7.555
Како што реков погоре тоа е прашање на личен вкус, а вкусовите не се дискутираат. Моето мислење е тоа, што не значи дека ти или некој друг ќе мисли исто. :)

Бај д уеј, анален тебе може ТИ е најгрдо.
Биди фер и не користи анален и вкус во сита реченица, ме потсеќа на лоша порка:sick:
--- надополнето: 15 август 2012 во 01:48 ---
Анален ти е најгрдо и најнехигенски ..
Иначе со мала предходна припрема се може да се среди, далеку е од било што страшно(y)
 
Член од
4 јули 2012
Мислења
70
Поени од реакции
44
Како што реков погоре тоа е прашање на личен вкус, а вкусовите не се дискутираат. Моето мислење е тоа, што не значи дека ти или некој друг ќе мисли исто. :)

Бај д уеј, анален тебе може ТИ е најгрдо.
Не ти зборам за искуство, вкус, чуство ти зборам општи факти, дека е нехигенско, болно и опасно за разлика од вагинален и орален. Јас лично немам пробано, али имам читано што како да се користи ако некад дојде ситуација девојка ми да се согласи, па да си бидам спремен :D.
 
Џ

ЏинЏер

Гостин
Не ти зборам за искуство, вкус, чуство ти зборам општи факти, дека е нехигенско, болно и опасно за разлика од вагинален и орален. Јас лично немам пробано, али имам читано што како да се користи ако некад дојде ситуација девојка ми да се согласи, па да си бидам спремен :D.
Хахахаха, ама значи ако девојка ти се согласи, и покрај тоа што ти е (те цитирам) НАЈГРДО И НАЈНЕХИГИЕНСКИ, би го направил тоа, така?
 

Сталкерот

Резидентен космонаут
Член од
5 јуни 2012
Мислења
5.740
Поени од реакции
7.555
Хахахаха, ама значи ако девојка ти се согласи, и покрај тоа што ти е (те цитирам) НАЈГРДО И НАЈНЕХИГИЕНСКИ, би го направил тоа, така?
Па, понекогаш мора да се жртвуваме за саканата :pos:
 
Член од
4 јули 2012
Мислења
70
Поени од реакции
44
Хахахаха, ама значи ако девојка ти се согласи, и покрај тоа што ти е (те цитирам) НАЈГРДО И НАЈНЕХИГИЕНСКИ, би го направил тоа, така?
Алкохол е чудо, имав една шанса ама не го направив, али зашто да не, ќе биде ново искуство а тоа треба секогаш во врска. Али читам на интернет како би било најхигенски и безболно, да биде убаво искуство. А сега баш најдов некои линкови за анален секс да се присетам, како го спомнувам може и да се деси набрзо :D
 
Џ

ЏинЏер

Гостин
Па, понекогаш мора да се жртвуваме за саканата :pos:
Ве жалам, сигурно многу тешко ви паѓа...:LOL: А човек би помислил дека уствари женските се жртвуваат за саканиот, па и покрај болката, опасностите и сл, се одлучуваат на таков чекор. :rolleyes:
 

Сталкерот

Резидентен космонаут
Член од
5 јуни 2012
Мислења
5.740
Поени од реакции
7.555
Ве жалам, сигурно многу тешко ви паѓа...:LOL: А човек би помислил дека уствари женските се жртвуваат за саканиот, па и покрај болката, опасностите и сл, се одлучуваат на таков чекор. :rolleyes:
Мислиш нас ни е лесно? Абе кога гледаме како девојката се мачи и офка, абе срцето ни се пара, ама договор си е договор,прав човек дадениот зброр не го враќа!
 
Член од
5 ноември 2010
Мислења
4.841
Поени од реакции
3.873
Мислиш нас ни е лесно? Абе кога гледаме како девојката се мачи и офка, абе срцето ни се пара, ама договор си е договор,прав човек дадениот зброр не го враќа!
Мислам дека членот погоре е машко o_O
 

Kajgana Shop

На врв Bottom