Какви патики носите?

Член од
12 септември 2008
Мислења
746
Поени од реакции
533
си порачувал ли од странава, добро ли е ?
Не не, ја најдов странава според сликата што ја бараше членот погоре... таму си го пишува името на моделот затоа го споделив тука.
 
Член од
27 април 2011
Мислења
2.306
Поени од реакции
3.043
Ај ако може некој нека ми препорача солидна патика за трчање само да не биде над 3500 пошто не ми се даваат многу пари за патики во моментов :)
 

AceCaleb

Деспот на Адот
Член од
31 декември 2007
Мислења
5.819
Поени од реакции
10.967
Ај ако може некој нека ми препорача солидна патика за трчање само да не биде над 3500 пошто не ми се даваат многу пари за патики во моментов :)
Оди во аутлетот (на адидас) во Борис Трајковски салата, има добри патики за трчање од 1990 денари па нагоре. Јас пред две години земав рибок од ГТЦ 1990 денари ги утепав од користење и за трчање и за во теретана, во овој аутлет од адидас имаше доста слични модели како моите. Исто помини и во тој на Sport Vision (десно од овој на адидас е), таму имаш од 1600 денари нагоре.
 

Lux

Inglourious
Член од
25 октомври 2010
Мислења
1.189
Поени од реакции
888
Ај ако може некој нека ми препорача солидна патика за трчање само да не биде над 3500 пошто не ми се даваат многу пари за патики во моментов :)
26$ aliexpress.com, копија се али поуба патика не сум носел во живот нема да зажалиш дефинитивно

 

Kajgana Shop

На врв Bottom