Каква кола имате/сакате?

Член од
12 декември 2010
Мислења
4.345
Поени од реакции
3.754
Член од
21 мај 2009
Мислења
876
Поени од реакции
458
62_Fiat_Abarth_850_TC_DV_06_PBI_08.jpg

E за вакво нешто ............,.....Ухххххххххх,немам коментар...

Кој не возел,не знае што е возење.110 КС во газ,се врти на 7000 вртежи,у кривина предно тркало нагоре,уххххххххххххххх.........

Перформанси што денес современите коли ги постигнуваат со еден тон електтроника,а тука е чиста механика,сурова сила.......

Нема ECU,нема MPFI,нема ABS,нема серво.....Брррррррррррр.....
 

Jovan 995

Моторџија !
Член од
10 ноември 2013
Мислења
284
Поени од реакции
69
Изгорен сум по BMW така да обожава некоја од поновите модели да ја имам ама нема пари за жал
иначе имам


а сакам да имам
 
H

Hip.Hop_MKD

Гостин
Пред месец дена сум го купил ова чудо :)
Bmw 120d 2010
Прегледај го приврзокот 66772Прегледај го приврзокот 66773Прегледај го приврзокот 66774


Сега фали уште да ја спуштам малце затоа пред некоје време му купив фелни 18ки и нови гуми.
Sent from my iPhone using Tapatalk
Сека Алексич... Добро ауто, лоша музичка комбинација... извини вака. (n)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom