ferdzo(hacker) :)
Поени од реакции
14

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • Пријателе, не отвара тема за Сам Дома, мислам дека после 2 пати ќе укапираш.
    Има тема за комедии, има и за божиќни филмови, повели, таму дискутирај.
    За секој филм не отвараме тема.
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom