Каква кола имате/сакате?

SLaCk

Remember me?
Член од
23 ноември 2005
Мислења
1.451
Поени од реакции
14
Jas mislam deka tebe za 2-3 godini edno punto bi ti stoelo hehe.
BTW od AutoBild go izbrale Fiat Grande Punto za avtomobil na godinava so doaga:) Ne bi se soglasil bas ama aj. Inaku za ovaa mazda zborev i ne e mn skapa!:)
 

Струмикс

Еден...не го знаеш!
Член од
9 декември 2005
Мислења
13.792
Поени од реакции
3.335
SLaCk напиша:
Ratkapni vo salonot pobaraj si vo Sk ama tamu se skapi... ili na avtopazar. Malce se shkart ama vrshat rabota.
U salonot se 100 eur.E za privremeno ne mi se davat tolku pari
 

The`bItCh

AdJuStAbLe mAdNeSs
Член од
22 јануари 2005
Мислења
4.609
Поени од реакции
109
Вакво количе сакам да имам..Треба само да научам да возам, да земам возачка и мое е.:icon_cool:wink:
 

Мари

...
Член од
31 декември 2005
Мислења
1.109
Поени од реакции
0
pa bi sakala da imam nekoj dzip..ne limuzina ama nekoja moderna..toa we vo stil sega neli?:pos:
 

StormAngel

Stormology
Член од
22 јануари 2005
Мислења
5.061
Поени од реакции
244
Немам никаква сеа за сеа, а би сакал Линколн Навигатор, ама се ми се чини дека ќе купам Ровер 75 или Мерцедес Е класа. :)
Ќе видиме, до лето има време.
 

mr.wicket

limitless..
Член од
20 јуни 2005
Мислења
5.128
Поени од реакции
519
Моментално беснеам со ова :)ама обожавам и сакам да имам

 

The`bItCh

AdJuStAbLe mAdNeSs
Член од
22 јануари 2005
Мислења
4.609
Поени од реакции
109
Драстична промена.. многу ти е.:pos::wink:
 
Член од
29 јануари 2005
Мислења
313
Поени од реакции
3
Si zemaF sea edno suzuki swiftche so 1.3 i 49kw i sea za sea sum zadovolen.Sho se tiche ona sho sakam da go iam... Mercedes SLK mi e kola na zhivotot :)
 

head

ЧОВЕКОТ СО МАЛО ТЕЛО
Член од
15 септември 2005
Мислења
1.247
Поени од реакции
231
Моментално имам вакво пред зграда(не ми пали нешто)

а кога би имал прилика би сакал да имам

ваљда не сум многу нереален а?
 

ThA-BiTcH

~*~Blonde Bitch With a Brain~*~
Член од
23 септември 2005
Мислења
4.338
Поени од реакции
57
StormAngel напиша:
Немам никаква сеа за сеа, а би сакал Линколн Навигатор, ама се ми се чини дека ќе купам Ровер 75
:cuc::cuc::cuc:
 

Batistuta

..пак од скриен број...
Член од
16 февруари 2005
Мислења
1.945
Поени од реакции
50
head напиша:
Моментално имам вакво пред зграда(не ми пали нешто)
Исто ко мене мајсторе :icon_lol: Имам и Фиат Темпра ама “како југо нема друго“ :icon_lol:
 

head

ЧОВЕКОТ СО МАЛО ТЕЛО
Член од
15 септември 2005
Мислења
1.247
Поени од реакции
231
Batistuta напиша:
Исто ко мене мајсторе :icon_lol: Имам и Фиат Темпра ама “како југо нема друго“ :icon_lol:
Не бе поинаку беше поговорката :“ Земи југо ,да те е*е дуго“:pos:
А бе само нешто се расипува,чкарт делови(оригинални ни за лек не може да се најдат)...троши ко лудо...
 

Fir_Maked

Koj ne me saka negov problem!!!
Член од
17 ноември 2005
Мислења
481
Поени од реакции
0
head напиша:
Не бе поинаку беше поговорката :“ Земи југо ,да те е*е дуго“:pos:
А бе само нешто се расипува,чкарт делови(оригинални ни за лек не може да се најдат)...троши ко лудо...
Imase edna zaebancija za jugo :
Zasto jugo ima greaci na zadnoto staklo?
Za da ne ti smrznat racete koga ke go butas vo zima.:icon_lol:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom