Каде и како се рекреирате во време на пандемија (Коронавирус)

Bodhidharma

Avatara
Член од
17 септември 2011
Мислења
7.628
Поени од реакции
7.941
Фудбал, теретана, точак, цртам у Аутокад, слушам музика на тераса, пијам пивце со другарчиња и уште по нешто.
 

Zaptija Stojkov

Комунист
Член од
23 февруари 2010
Мислења
2.284
Поени од реакции
1.769
дома, дркам по еднаш на ден
Со Леванка или со Десанка?

Само немој по многу некој во еден ден го истолчил 11 пати, но на крај му пукнала артерија и завршил во државна болница во Скопје...

Тоа го имаше на насловна во ВЕСТ 2000 година...
 
Член од
4 мај 2014
Мислења
304
Поени од реакции
32
Исто како и пред карантионот, кога е полициски час лачна дозвола и пак се тера групирање пиење беснеење низ град итн.. Слободно време неtflix youtube
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
112
Поени од реакции
197
Со Леванка или со Десанка?

Само немој по многу некој во еден ден го истолчил 11 пати, но на крај му пукнала артерија и завршил во државна болница во Скопје...

Тоа го имаше на насловна во ВЕСТ 2000 година...
Со двете да нема лутење
 

Beric Dondarrion

Lord of Blackhaven
Член од
14 август 2006
Мислења
29.659
Поени од реакции
38.601
Со Леванка или со Десанка?

Само немој по многу некој во еден ден го истолчил 11 пати, но на крај му пукнала артерија и завршил во државна болница во Скопје...

Тоа го имаше на насловна во ВЕСТ 2000 година...
пфф, не пука од единаесет пати.
 
На врв Bottom