Каде да купам опрема за вежбање?

asml

Mugiwara 4 life
Член од
20 април 2010
Мислења
132
Поени од реакции
68
Ако не те мрзи можеш да идеш до Рунерс у ГТЦ, за шипки не сум сигурен , но јас бев по тегови(дискови), и ако тоа што треба нема во моментот , нарачуваат и ќе ти кажат за ден-два да дојдеш да подигнеш.
 

MasteR_#0

Addict
Член од
16 мај 2010
Мислења
3.154
Поени од реакции
878
Ако не те мрзи можеш да идеш до Рунерс у ГТЦ, за шипки не сум сигурен , но јас бев по тегови(дискови), и ако тоа што треба нема во моментот , нарачуваат и ќе ти кажат за ден-два да дојдеш да подигнеш.
Ај само кажи на кој кат е да не лутам утре :) немам баш време а планирам и да идам до VING фитнес што е на Илинденска спроти владата.
 

asml

Mugiwara 4 life
Член од
20 април 2010
Мислења
132
Поени од реакции
68
На приземје беше , мислам.
 
Член од
29 август 2008
Мислења
2.646
Поени од реакции
931
Некој да не има од ракавиците од гет реди харбиндер марката? Како се имаат покажано?
 
Член од
24 ноември 2011
Мислења
206
Поени од реакции
116
вратило кај можи да се најди, ама не од оние од бидифит со се обесват одозгора, туку шо се прицврстува во рамката на вратата
 
Член од
13 февруари 2007
Мислења
5.099
Поени од реакции
5.774
Кај можам да најдам некои поефтини ракавици за вежбање?
 
Z

zlaki

Гостин
mi treba mislenje za orbitrek za domasna upotreba,koj tip i od kade da go kupam,kako i koi se podobri izdrzlivi -magneten ili so kais?
 
Член од
24 ноември 2011
Мислења
206
Поени од реакции
116
mi treba mislenje za orbitrek za domasna upotreba,koj tip i od kade da go kupam,kako i koi se podobri izdrzlivi -magneten ili so kais?
Јас имам од тој со каиш, стар е , не е многу работен и сега скоро му се скина каишот и се скрши еден штраф дебел 2цм. Имам видено и од тие со магнет и покомпактно изгледаат, ама не знам колку се склони кон дефекти, можеби поквалитетно се изработуваат. Искрено не се заморував кога ќе го возев, повеќе ми брка работа трчање или возење велосипед, ама брка работа ако имаш поголем вишок на килограми.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom