Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
27 февруари 2019
Мислења
212
Поени од реакции
414
forum pozitive se neće ugasit pa dux koji je dao ime forumu šlog bi ga trefil haahaha , dsuki se zanese malo hahaha , ima tamo još uvijek ljudi koji žele i koji drže forum da radi , nije bitno dali bude 15 ili 150 ljudi najlakše je nešto ugasit recimo prijateljstvo zbog jednog usranog servera , ali bez obzira treba ostati čovjek možda nekad i pretrpit neke stvari , život ide dalje i pozdrav svima u jednoj grupi ... bivšoj ...
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
forum pozitive se neće ugasit pa dux koji je dao ime forumu šlog bi ga trefil haahaha , dsuki se zanese malo hahaha , ima tamo još uvijek ljudi koji žele i koji drže forum da radi , nije bitno dali bude 15 ili 150 ljudi najlakše je nešto ugasit recimo prijateljstvo zbog jednog usranog servera , ali bez obzira treba ostati čovjek možda nekad i pretrpit neke stvari , život ide dalje i pozdrav svima u jednoj grupi ... bivšoj ...
Tajci mi malo udari u glavu ponekad:):):):angel:
 
Член од
9 јули 2022
Мислења
17
Поени од реакции
24
forum pozitive se neće ugasit pa dux koji je dao ime forumu šlog bi ga trefil haahaha , dsuki se zanese malo hahaha , ima tamo još uvijek ljudi koji žele i koji drže forum da radi , nije bitno dali bude 15 ili 150 ljudi najlakše je nešto ugasit recimo prijateljstvo zbog jednog usranog servera , ali bez obzira treba ostati čovjek možda nekad i pretrpit neke stvari , život ide dalje i pozdrav svima u jednoj grupi ... bivšoj ...
j
 
Член од
16 јануари 2024
Мислења
5
Поени од реакции
6
Ee Narode!
testiro sam tako zvane ex yu premium providere. bs, rd nisu lose, ali kod bs mi se ne svidja da je support uzasan (covjek se vise od 48h nejalja i nema kanal za sirenje informacije). rd ima top kvalitetu ali fali mi replay. E sad ste vi u pitanju. Dali netko zna neki dobar provider sto ima catchup i ajmo rec dobar support. hvala vam u naprijed. za svaku pomoc sam zahvalan :)

Pozdrav
Vasa Sowa
 
Член од
7 февруари 2021
Мислења
477
Поени од реакции
681
Ee Narode!
testiro sam tako zvane ex yu premium providere. bs, rd nisu lose, ali kod bs mi se ne svidja da je support uzasan (covjek se vise od 48h nejalja i nema kanal za sirenje informacije). rd ima top kvalitetu ali fali mi replay. E sad ste vi u pitanju. Dali netko zna neki dobar provider sto ima catchup i ajmo rec dobar support. hvala vam u naprijed. za svaku pomoc sam zahvalan :)

Pozdrav
Vasa Sowa
Hmmm evo na primer Knorr ima dobar
Knorr.jpg
Od Zvijezde takodjer nije los
ketchup-mild-zvijezda-blagi-500g.jpg
Ovaj isto nije los
p-shop-tomami-ketchup-90.jpg
Ali sve stvar ukusa (y);)
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Член од
27 февруари 2017
Мислења
372
Поени од реакции
278
panelrazarac

nekad sam imao tvoj email i zaboravio ga , poslao si mi jednu listu , znam da nevoliš baš poruke na pm , pa sam ti svejedno poslao jer sam zaboravio tvoj email , pa te tu molim za jedan drim exyu ili za neku stabilnu listu , znam da si expert za sve ovo pa se nadam neki listi od tebe , i hvala u svakom slučaju
 

Kajgana Shop

На врв Bottom