Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
10 јануари 2024
Мислења
12
Поени од реакции
14
Dobar dan svima :)
zamolio bi ako neko ima acc od eon,hvala..
 
Последно уредено:
Член од
7 септември 2008
Мислења
371
Поени од реакции
109
Здраво, дали неко знае каде може да се купи ресивер GT MEDIA V8 UHD освен да се нарача преку али експрес и дали има некој коментар за истиот мислам дали вреди да се купи.
 
Член од
10 јануари 2024
Мислења
5
Поени од реакции
2
Idemo momci, slobodno dođite i nastavite ono što Elme dobijaju za 120 eura donacije ovdje dobijete besplatno, na mali moderan način, svi jedemo iz istog lonca s jednom lošom stvari.
Dok oni luksuzni televizijski operater
Mogu sanjat jer nece vise gledat,to ti garantiram gledas samo tako jednostavno jednostavno.Bez obaveze ne trebas se ni zahvalit.Ako mogu staviti 40 na tacnu, onda mogu staviti 400 10 puta više.
[/CIT
Idemo momci, slobodno dođite i nastavite ono što Elme dobijaju za 120 eura donacije ovdje dobijete besplatno, na mali moderan način, svi jedemo iz istog lonca s jednom lošom stvari.
Dok oni luksuzni televizijski operater
Mogu sanjat jer nece vise gledat,to ti garantiram gledas samo tako jednostavno jednostavno.Bez obaveze ne trebas se ni zahvalit.Ako mogu staviti 40 na tacnu, onda mogu staviti 400 10 puta više.
[/CITAT]
Evo ,bio sam tamo jednu godinu,donirao oko 50 eura(nije puno) ,ali kad sam ga počeo upozoravati da nemože raditi tako kako radi i da nismo svi ovce pa da pušimo njegove fore,dobio sam ban bez upozorenja. Toliko o tome ,kako mu smeta kad ga netko prozove prevarantom. Tamo ga nitko ne spominje jer se mu ulizuju, nije sam u tome,imaju dogovor kako varati ljude. Nažalost ,kao i u svemu,tako i ovdje ima puno naivaca koji mu vjeruje jer misle da samo on može doći do besplatnih listi.Potpuno sve ovdje napisano je istina,tip je lopovčina teška. Znam da će on ovo pročitati,pa mu ovim putem poručujem ,da se prekine bahatiti i promovirati liste koje prodaje,može te biti sramota ,kradeš liste i na tome zarađuješ,a na forumu objašnjavaš ljudima kako sve radiš samo da bi oni imali dobre liste. Forum si stvorio samo iz razloga da možeš varati ljude i to je jedino istina. Liste koje ti naplačuješ,uz donatorstvo ili pretplatu nisu tvoje vlasništvo i ne trebaš nam soliti pamet kako ti nama tamo radiš sve za nas i dobrotvorac si najveći,jel ? Kad ti netko kaže u oči , ne sviđa ti se i odmah ga banuješ .Što bi se desilo da ljudi imaju pristup svim tim listama ? Naravno,nebi kupovali kod tebe,jel da? To da ti netko donira 120 eura ,za što ? Pa koja je svrha postojanja foruma ako tip moze donirati 120 eura ? Pričaj ti to tamo na onom forumu ,mi ovdje znamo da su ti takva donatorstva izmišljena ,samo kako bi mogao i dalje zavaditi ljude da ti vjeruju kako netko donira čak 120 eura a ne traži ni listu. Takav donator ne bi bio na tvom forumu jer on si može priuštiti godišnju pretplatu najbolje televizije i tebe nebi trebao.Tako da,ako dobro razmislite shvatite kako vas taj čovjek " vesla "
 
Член од
10 јануари 2024
Мислења
12
Поени од реакции
14
Da imas 600 postova i vise brate mili ja bih ti ga dao al prvi post i ti ko is puske.
Aj da si barem trunko pridonio ovoj temi nesto.Ne hvala ja nebih.
bum cekal,mozda se nadje neka dobra dusa:cuc:
Автоматски споено мислење:

Da imas 600 postova i vise brate mili ja bih ti ga dao al prvi post i ti ko is puske.
Aj da si barem trunko pridonio ovoj temi nesto.Ne hvala ja nebih.
ili da pitam ovog bosancerosa

 
Последно уредено:
Член од
12 декември 2022
Мислења
2
Поени од реакции
0
Ajmo decki slobodno se javljajte i dalje to sto kod Elme dobivaju za 120 eura donacije vi ovdje dobijete gratis,na malo moderniji nacin ne jedete svi iz istog lonca sa jednom zlicom.
Dok oni luksuzni televizijski operator
mogu sanjat jer to vise nece gledat to im ja garantiram,vi gledate samo tako naprosto jednostavo.Bez obaveza cak netreba rec ni hvala.Ako ih oni tamo mogu 40 stavit na pladanj ,e onda ja mogu 400 stavit 10 puta vise.
:):)
 
Член од
30 јануари 2020
Мислења
386
Поени од реакции
361
Traže neki account za EON ... sa kojim dobijaju kompletan pristup korisničkom profilu, podešavanjima uređaja, uvid u plaćanja, razne kupovine preko shoppster-a i slično.
I onda promenite lozinku i drž-ne daj kod provajdera da uvaži reklamaciju, dakle, da li vi uopšte znate šta tražite?!
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Traže neki account za EON ... sa kojim dobijaju kompletan pristup korisničkom profilu, podešavanjima uređaja, uvid u plaćanja, razne kupovine preko shoppster-a i slično.
I onda promenite lozinku i drž-ne daj kod provajdera da uvaži reklamaciju, dakle, da li vi uopšte znate šta tražite?!
Naravno da mozes sa njim sta hoces,al to moras stvarno bit ono da mu sad ides dirat il recimo narucivat neke pakete.
Zato to nije za svakog da se dijeli.
Isti slucaj ja sam dao svoj max tv full i moze gledat u cijeloj EU,mozes i 100 uredaja logirat, isto sto pises taj moze to uradit meni al bitno poverenje.
A to sta se do eona moze tako lako to je vec za razmatranje.Mislim lako lako za onoga ko se kuzi u to
 
Последно уредено:
Член од
8 април 2017
Мислења
1.842
Поени од реакции
3.093
da budem iskren. taj eon i nije nešto. fora je imati , dva dana a onda dosadi. pa nema ni blizu kao bolja lista. imamga na tv i niti negledam.
svako toliko provjerim dali radi i to je to.
 
Член од
10 јануари 2024
Мислења
5
Поени од реакции
2
HAJDE DA PODELIMO JEDNU LISTU PRIVIH DESET KOJI SE JAVE
Автоматски споено мислење:

iptvclub je dotakao dno jer onaj majmun elmu je dno ljudskog bića jer sam napisao da su otvorili još jedan ovakav forum na iptc klubu prestali su donirati jer više nitko nije bio toliko glup dati taj elmu
[/CITAT]Kad se tipu suprotstaviš na bilo koji način,slijedi ban bez upozorenja jer ne voli kad uvidi da ga je netko prokuzio. Imao sam tipa s jednog foruma,zapravo komuniciramo i sad ,šalje mi listu svaki put kad stara odapne,ali njegove liste traju mjesecima,a ovaj ELMU bi takve liste krao i dobro prodavao.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom