Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
26 октомври 2019
Мислења
560
Поени од реакции
1.344
Imam tivi mate premium jednom sam ga samo palio i nikad vise.Neznam sta vam tu dobro sta u toj apk vidite sta ju svi hvalite.Mucite se i dalje sa tim apk raznim ,a fino smo napisali
OCTAGON SF8008 4K UHD COMBO
RECEIVER
To si nabavite i bacajte sve boxove,apk i razne resivere.Vise nikad necete palit tivi kad jednom probate njega.Bit cete mi zahvalni na info.
Nema trenutno boljeg uredaja na trzistu od njega.Bukvalno sve ide gore.
Stavite si na njega ovaj server
imate videoteku iz snova i serije sa mogucnos titlova koji ocete po zelji.
Takav vod necete dobit nit u jednoj domacoj listi.Jedan primjer samo.
Kad ga vec tako fino promovises,onda objasni ljudima da nije "Plug&Play" i da isto moraju malo zagrijat stolicu ako zele sami da odrade posao.
Receiver je OK ali daleko od toga kako ga ti predstavljas.Sve ima svoje mane i vrline.Ja ga imam duze od 2 godine i nije mi glavni za gledanje TV.Misljenja sam da je android box bolji za IPTVJednostavno,stvar ukusa.
 
Член од
25 март 2017
Мислења
131
Поени од реакции
213
Kad ga vec tako fino promovises,onda objasni ljudima da nije "Plug&Play" i da isto moraju malo zagrijat stolicu ako zele sami da odrade posao.
Receiver je OK ali daleko od toga kako ga ti predstavljas.Sve ima svoje mane i vrline.Ja ga imam duze od 2 godine i nije mi glavni za gledanje TV.Misljenja sam da je android box bolji za IPTVJednostavno,stvar ukusa.
lemi da li plugin odgovara za sve E2 uredaje i koji img ga podrzavaju. imam jedan prasnjavi Giga blue sa Si C prikljucima pa da ga isprobam ako je moguce.
LP
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
lemi da li plugin odgovara za sve E2 uredaje i koji img ga podrzavaju. imam jedan prasnjavi Giga blue sa Si C prikljucima pa da ga isprobam ako je moguce.
LP
Nece moci decko define os ima samo doticni uredaj i niti jedan vise tako nista od toga.A define os dolazi instaliran i samo palis i ubacivas liste.Ja govorim za iptv ne cardsaring os.
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Kad ga vec tako fino promovises,onda objasni ljudima da nije "Plug&Play" i da isto moraju malo zagrijat stolicu ako zele sami da odrade posao.
Receiver je OK ali daleko od toga kako ga ti predstavljas.Sve ima svoje mane i vrline.Ja ga imam duze od 2 godine i nije mi glavni za gledanje TV.Misljenja sam da je android box bolji za IPTVJednostavno,stvar ukusa.
A sta to moraju sami,zagrijat stolicu za gledanje iptv.Aj me ti nauci sad,i koju tu manu ima taj define os aj mi i to napisi hahaaa.Sta problem je otic na telegram i ubacit maca il xtream preko mobitela u njega il rucno ako oce.Sta to trebaju instalirat define os im je gore sta im vise treba,tisucu apk pokraj i boxeva ajde molim te.Kako moze bit android box bolji od stalkera SIMPLE kako.Na kojem to androidu box mozes stranu listu il stalker
titlovat svaki film i seriju iz vod sekcije.
Niti jedan koliko ja znam.
I sad pitanje glavno za tebe gdje mozes ti na kojem uredaju gledat stalker dva brata,ott global necu vise nabrajat.
Il primjer vpn nas 19 se slozilo kupili surfshark po 5 eura dali svaki na 3 godine imamo vpn na njemu.Sta ces bolje.
 
Член од
26 октомври 2019
Мислења
560
Поени од реакции
1.344
A sta to moraju sami,zagrijat stolicu za gledanje iptv.Aj me ti nauci sad,i koju tu manu ima taj define os aj mi i to napisi hahaaa.Sta problem je otic na telegram i ubacit maca il xtream preko mobitela u njega il rucno ako oce.Sta to trebaju instalirat define os im je gore sta im vise treba,tisucu apk pokraj i boxeva ajde molim te.Kako moze bit android box bolji od stalkera SIMPLE kako.Na kojem to androidu box mozes stranu listu il stalker
titlovat svaki film i seriju iz vod sekcije.
Niti jedan koliko ja znam.
I sad pitanje glavno za tebe gdje mozes ti na kojem uredaju gledat stalker dva brata,ott global necu vise nabrajat.
Il primjer vpn nas 19 se slozilo kupili surfshark po 5 eura dali svaki na 3 godine imamo vpn na njemu.Sta ces bolje.
Vec sam rekao da se o ukusima ne moze raspravljat.Tebi je to super,meni nije...Na svakom uredjaju mozes gledat tu bracu ili global,uz ispravne postavke.To sto ti skidas mac adrese sa telegrama je tvoj izbor.Ja volim liste koje nisu tako javne.
A sta ti je define vec android,samo sto je ubacen u E2 receiver koji podrzava multiboot.
Znaci,ti volis masinu za ves i susenje u jednom a ja volim odvojeno:)
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Vec sam rekao da se o ukusima ne moze raspravljat.Tebi je to super,meni nije...Na svakom uredjaju mozes gledat tu bracu ili global,uz ispravne postavke.To sto ti skidas mac adrese sa telegrama je tvoj izbor.Ja volim liste koje nisu tako javne.
A sta ti je define vec android,samo sto je ubacen u E2 receiver koji podrzava multiboot.
Znaci,ti volis masinu za ves i susenje u jednom a ja volim odvojeno:)
Ne mogu ja sa tobom na zelenu granu nikad tako da ja odustajem od rasprave.
Ne radi se o define os vec o stalkeru i xtream stalkeru kojeg nema ni jedan drugi uredaj.
Kad sutis javljaju se samo drze za sebe,kad kazes sta si rekao.
Ti gledaj android a ja cu ovo i svi sretni.
Ja i dalje tvrdim da dva brata nemozes gledat stalkera i ott globala.
Kraj prici.
 
Член од
7 февруари 2021
Мислења
477
Поени од реакции
681
Ne mogu ja sa tobom na zelenu granu nikad tako da ja odustajem od rasprave.
Ne radi se o define os vec o stalkeru i xtream stalkeru kojeg nema ni jedan drugi uredaj.
Kad sutis javljaju se samo drze za sebe,kad kazes sta si rekao.
Ti gledaj android a ja cu ovo i svi sretni.
Ja i dalje tvrdim da dva brata nemozes gledat stalkera i ott globala.
Kraj prici.
Ali da je Define OS ustvari Android i da taj isti nemoze raditi bez SD kartice u resiveru ,vec trazim istu sa 128 GB mozda ga upogoni.Komedije da se nacitas koliko hoces.
 
Член од
26 октомври 2019
Мислења
560
Поени од реакции
1.344
Ne mogu ja sa tobom na zelenu granu nikad tako da ja odustajem od rasprave.
Ne radi se o define os vec o stalkeru i xtream stalkeru kojeg nema ni jedan drugi uredaj.
Kad sutis javljaju se samo drze za sebe,kad kazes sta si rekao.
Ti gledaj android a ja cu ovo i svi sretni.
Ja i dalje tvrdim da dva brata nemozes gledat stalkera i ott globala.
Kraj prici.
Nije rasprava vec razmjena misljenja i mala diskusija:)
Onda se mi ne razumijemo...
U mnogim playerima imas opcije da upises stalker,xtreme,m3u listu... Sve sto mi radi na octagon,radi i na android box-u sa tivimate ili iptv extreme.A i neke app koje su u octagonu sam ubacio na android box.Npr. svidja mi se "mytuner-radio"
@kenush@
Okani me se covjece.Nisi vrijedan paznje.Ocito je da se ne razumijes u neke stvari i ako nemas nesto pametnije da kazes onda cuti.
Автоматски споено мислење:

Define je android da poludis kad citas sta pise,i OpenATV 7.3 je android hahaaa jojjj gluposti.
Ocigledno da ne znas razliku izmedju hardware,firmware,software.image itd.Ajd zdravo.
 
Член од
7 февруари 2021
Мислења
477
Поени од реакции
681
Nije rasprava vec razmjena misljenja i mala diskusija:)
Onda se mi ne razumijemo...
U mnogim playerima imas opcije da upises stalker,xtreme,m3u listu... Sve sto mi radi na octagon,radi i na android box-u sa tivimate ili iptv extreme.A i neke app koje su u octagonu sam ubacio na android box.Npr. svidja mi se "mytuner-radio"
@kenush@
Okani me se covjece.Nisi vrijedan paznje.Ocito je da se ne razumijes u neke stvari i ako nemas nesto pametnije da kazes onda cuti.
Автоматски споено мислење:


Ocigledno da ne znas razliku izmedju hardware,firmware,software.image itd.Ajd zdravo.
A koje sta tebe pitao i citirao ? Evo ja uspeo TiVi Mate,Ott Navigator,Vu Iptv Player,Eon TV u Octagonu instalirat.Za druge ce mi trebat 1TB sd kartica.
 
Член од
30 април 2017
Мислења
31
Поени од реакции
50
jedan kaže da je Define OS android, drugi kaže da treba 128 GB kartica za ubaciti Define u Octagon, pa onda se tu upleo i OpenATV image koji je čista enigma2, odjednom evo i cardsharing OS-a, šta je ovo? cirkus neki? O čemu vi pričate? Nit je Define os android, nit postoji cardsharing os a nit treba ikakva SD kartica za ubaciti Define OS u Octagon. Spojite se telnetom na Octagon pa udarite df -h pa da vidimo kako ste uspjeli napuniti cca 7GB sa image-om i par tih plugina...Blage veze vi nemate.
 
Член од
26 октомври 2019
Мислења
560
Поени од реакции
1.344
jedan kaže da je Define OS android, drugi kaže da treba 128 GB kartica za ubaciti Define u Octagon, pa onda se tu upleo i OpenATV image koji je čista enigma2, odjednom evo i cardsharing OS-a, šta je ovo? cirkus neki? O čemu vi pričate? Nit je Define os android, nit postoji cardsharing os a nit treba ikakva SD kartica za ubaciti Define OS u Octagon. Spojite se telnetom na Octagon pa udarite df -h pa da vidimo kako ste uspjeli napuniti cca 7GB sa image-om i par tih plugina...Blage veze vi nemate.
Pa ajde onda fino objasni na kojoj bazi je osnovan.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom