Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
27 февруари 2017
Мислења
507
Поени од реакции
1.290
Ne znam otkud onda na svim forumima price o stabilnosti tvviet-a i drugih listi... ali eto... hahaha

Prije nego ista napravis, provjeri koliki je bitrate, koliki je uptime, da li je zaista CDN ili je samo standardni restream sa jednog servera svim klijentima i slicno... hocu reci najprije se dobro informisi, pa onda pisi da tvviet ne valja

Автоматски споено мислење:


Arena premium je na 6mbps bitrate... ali je 25fps, nadamo se da ce oni uskoro podici na 50fps, pa cemo i mi
Hajde čovječe ubaci 3-4 CG kanala,nemoraš 28 koliko ih ima art ili slično njemu bitka, kad to učinis ubacit ću viet u tivimate

Envoyé de mon M2101K6G en utilisant Tapatalk
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Sto ti je stara skola...Navuce vas covjek pa mu vec dva dana reklamirate server:)
Malo se zabavljamo a on nam naletio :D:angel:.Tu mi nesto nije jasno sve koje znam svi imaju tvvieta cak i na onim fensi macima,na vlc ma posvuda.A ovaj se hvali korisnicima da ga nemogu hakirat,sta ce rec sad ante iz zagreba recimo i drugi.Ovaj placa 12 eur a ostali gratis..
Автоматски споено мислење:

Na balkan klubu 1 i 2 nema ni zive duse svi su na kajgani:D
 
Последно уредено:
Член од
20 октомври 2019
Мислења
73
Поени од реакции
125
Malo se zabavljamo a on nam naletio :D:angel:.Tu mi nesto nije jasno sve koje znam svi imaju tvvieta cak i na onim fensi macima,na vlc ma posvuda.A ovaj se hvali korisnicima da ga nemogu hakirat,sta ce rec sad ante iz zagreba recimo i drugi.Ovaj placa 12 eur a ostali gratis..
Автоматски споено мислење:

Na balkan klubu 1 i 2 nema ni zive duse svi su na kajgani:D
Pa kako je hackirano ako ti recimo nemas :))

Imaju odredjeni ljudi accounte na nacin da su recimo dobili ili pronasli od nekoga u/p. Uopste ni ne gledaju, nego puste kanal, uslikaju i ugase ili kratko nekad pogledaju, pa sistem ne banuje zbog tolerancije koja je podesena. Naletio si ti meni, ne ja tebi. ahahhahaha

hoces li da stavim screen gdje trazis tvviet account? ahahaha
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Pa kako je hackirano ako ti recimo nemas :))

Imaju odredjeni ljudi accounte na nacin da su recimo dobili ili pronasli od nekoga u/p. Uopste ni ne gledaju, nego puste kanal, uslikaju i ugase ili kratko nekad pogledaju, pa sistem ne banuje zbog tolerancije koja je podesena. Naletio si ti meni, ne ja tebi. ahahhahaha

hoces li da stavim screen gdje trazis tvviet account? ahahaha
Moze stavi ajde.Neces me navuc ovaj put hahahaa,ko nekad.Vidi stvarno imas 226 kanala dosao pink.Sad dal da ti slikam hm.Gle postujem te ko i svakog gazdu panela.Ok to sta imas kanala je ok za moj ukus malo ali slika ti ok.
Eto da ne ispadne da imam nesto protiv tebe.Poznamo se vec godinama,cak sam vec i bio zaboravio za tebe.Samo nemoj cepidlacit to sta te raja malo gleda.Evo i ja cu te tu i tamo sad malo popratit da bas vidim kvalitetu.Samo nemoj da sad pocnes zatvarat usere sve cemo pogasit onda sta ce ljudi.
 
Последно уредено:
Член од
20 октомври 2019
Мислења
73
Поени од реакции
125
Moze stavi ajde.Neces me navuc ovaj put hahahaa,ko nekad.Vidi stvarno imas 226 kanala dosao pink.Sad dal da ti slikam hm.Gle postujem te ko i svakog gazdu panela.Ok to sta imas kanala je ok za moj ukus malo ali slika ti ok.
Eto da ne ispadne da imam nesto protiv tebe.Poznamo se vec godinama,cak sam vec i bio zaboravio za tebe.Samo nemoj cepidlacit to sta te raja malo gleda.Evo i ja cu te tu i tamo sad malo popratit da bas vidim kvalitetu.Samo nemoj da sad pocnes zatvarat usere sve cemo pogasit onda sta ce ljudi.
Ma nemam ni ja nista protiv tebe. nego nezgodno ti je sto ne mozes da me gledas stalno, pa odmah ti ja i ne valjam i uporedjujes me sa nekim restream listama. Da me ljudi malo gledaju, bilo bi prilicno drugacije stanje na bandwidthu, a ne na peak 19gbps
 
Член од
20 октомври 2019
Мислења
73
Поени од реакции
125
Ja sam se malo zezao sa drsuki, pa eto dosta mi je sad zezanja, valja raditi opet i tako to. cujemo se raja. ako sam nekoga uvrijedio, izvinjavam se. pozzzz
 

placeb

place_b
Член од
21 јуни 2016
Мислења
3.357
Поени од реакции
3.132
Ja sam objavio stalker od viet kod elmu i svi si poceli da skeniraju..neki je objavio i mac od to...i tako to...malo zezanja nikome zla...:pos:
 
Член од
30 јануари 2020
Мислења
386
Поени од реакции
361
Ja sam objavio stalker od viet kod elmu i svi si poceli da skeniraju..neki je objavio i mac od to...i tako to...malo zezanja nikome zla...:pos:
nikakva vajda od skeniranja, nema makova, taj ministru koristi sa 3-4 mac-a, onda se to ne skenira !!
dosta više sa tvviet-om, ajmo sad aferim ! :pijanco:
 
Последно уредено:

hijazez

Molla kuqe
Член од
27 февруари 2017
Мислења
296
Поени од реакции
482
Ima neko problema sa clients.clientportal.link mac-ove!!!
 
Член од
27 април 2018
Мислења
10
Поени од реакции
2
Lijep pozdrav i dobar dan forumasi, lijepo bih zamolio za neku world m3u listu po mogucnosti sa exyu kanalima.unaprijed zahvalan..
 

Kajgana Shop

На врв Bottom