Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
30 јануари 2020
Мислења
386
Поени од реакции
361
Pa normalno da hvalite tvvieta(skup kanala)kad vam tamo na onom forumu turnuo gratis.Pa bili bi ludi da ga ne hvalite.
Ja ne vidim nikakvu razliku u slici od nekih lista malo boljih.Al stvarno 226 kanala sa pinkima i lokalcima stvarno ono .Godisnje 144 eur.
Diogen godisnje 100 eur
Dva brata 75 eur
Nova iptv 50 eur
pusti viet, nego koji su tvoji, aj pohvali svog gazdu ?!
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
pusti viet, nego koji su tvoji, aj pohvali svog gazdu ?!
Ja sam sam sebi gazda,ja pohvaljujem sve gazde servera sta su dostupni gratis.I pohvaljujem ih jer svi rade fenomenalno dobro.Svaka im cast kapa do poda.Necu izdvajat ali imam 5 favorita,a na sestom(nesto fenomenalno) se gleda sve zivo od serija i filmova ,dokumentaraca ma nema sta nema a titlove biras oces zute,bijele,plave,velicina
Slozis favorite i gledas po volji milina.Dode prevod uzivas.
Velim meni je to hobi.
Ja imam placen max tv ,max tv go gratis i gratis picbox now,hbo on demand,play premium sve gratis.
Tako da nisam zaljubljen u 226 kanala i luc luca
 
Последно уредено:
Член од
20 октомври 2019
Мислења
73
Поени од реакции
125
kako je moguce da su svi toliko dobri kada je bitrate kanala upola manji nego na tvviet, a i prekida na skoro svim operaterima? i kako ce sistem dobro raditi ako su to restream sistemi i jos na ovh i slicnim datacentrima? ne mislim na ove direktno koje si spomenuo jer ih nisam ni testirao, nego globalno gledam... samo si ljubomoran jer ti nisam dao test, a niti si dobio user/pass koji si trazio na sve strane. hahahahaha

Kao sto je saskon rekao, ranije sam dao free tvviet jednom cijelom forumu sve dok to netko nije stavio u restream i onda sam ugasio za sva vremena
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
kako je moguce da su svi toliko dobri kada je bitrate kanala upola manji nego na tvviet, a i prekida na skoro svim operaterima? i kako ce sistem dobro raditi ako su to restream sistemi i jos na ovh i slicnim datacentrima? ne mislim na ove direktno koje si spomenuo jer ih nisam ni testirao, nego globalno gledam... samo si ljubomoran jer ti nisam dao test, a niti si dobio user/pass koji si trazio na sve strane. hahahahaha

Kao sto je saskon rekao, ranije sam dao free tvviet jednom cijelom forumu sve dok to netko nije stavio u restream i onda sam ugasio za sva vremena
Daj ti meni reci koji to server prekida.
A ja se kunem u svoje unuke da nisam nikad trazio test od tvvijeta.Ja android tv i android boxove ne koristim.Ja ti se kunem da svi rade odlicno nikom nista ne stuca nit ne prekida a ti ako oces vjeruj ako ne tvoja stvar.Razgovaramo demokratski na uljudan nacin.
Автоматски споено мислење:

Ti Luc luc zivis u svojem svijetu.Sad cu si za vikend dat truda i u jednom panelu domacem poznatom cu iz njegovih kanala unutra napravit tvvijet listu.Dat cu joj naziv
Tocno, radi sve u sesnajst...;)
A sta laptop pokrijes sa dekom.
 
Последно уредено:
Член од
28 ноември 2020
Мислења
27
Поени од реакции
9
kako je moguce da su svi toliko dobri kada je bitrate kanala upola manji nego na tvviet, a i prekida na skoro svim operaterima? i kako ce sistem dobro raditi ako su to restream sistemi i jos na ovh i slicnim datacentrima? ne mislim na ove direktno koje si spomenuo jer ih nisam ni testirao, nego globalno gledam... samo si ljubomoran jer ti nisam dao test, a niti si dobio user/pass koji si trazio na sve strane. hahahahaha

Kao sto je saskon rekao, ranije sam dao free tvviet jednom cijelom forumu sve dok to netko nije stavio u restream i onda sam ugasio za sva vremena
može li se povećati bitrate za arene premium u neko skorije vrijeme
 
Член од
20 октомври 2019
Мислења
73
Поени од реакции
125
Daj ti meni reci koji to server prekida.
A ja se kunem u svoje unuke da nisam nikad trazio test od tvvijeta.Ja android tv i android boxove ne koristim.Ja ti se kunem da svi rade odlicno nikom nista ne stuca nit ne prekida a ti ako oces vjeruj ako ne tvoja stvar.Razgovaramo demokratski na uljudan nacin.
Автоматски споено мислење:

Ti Luc luc zivis u svojem svijetu.Sad cu si za vikend dat truda i u jednom panelu domacem poznatom cu iz njegovih kanala unutra napravit tvvijet listu.Dat cu joj naziv

A sta laptop pokrijes sa dekom.
Ne znam otkud onda na svim forumima price o stabilnosti tvviet-a i drugih listi... ali eto... hahaha

Prije nego ista napravis, provjeri koliki je bitrate, koliki je uptime, da li je zaista CDN ili je samo standardni restream sa jednog servera svim klijentima i slicno... hocu reci najprije se dobro informisi, pa onda pisi da tvviet ne valja

Автоматски споено мислење:

može li se povećati bitrate za arene premium u neko skorije vrijeme
Arena premium je na 6mbps bitrate... ali je 25fps, nadamo se da ce oni uskoro podici na 50fps, pa cemo i mi
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Ne znam otkud onda na svim forumima price o stabilnosti tvviet-a i drugih listi... ali eto... hahaha

Prije nego ista napravis, provjeri koliki je bitrate, koliki je uptime, da li je zaista CDN ili je samo standardni restream sa jednog servera svim klijentima i slicno... hocu reci najprije se dobro informisi, pa onda pisi da tvviet ne valja

Автоматски споено мислење:


Arena premium je na 6mbps bitrate... ali je 25fps, nadamo se da ce oni uskoro podici na 50fps, pa cemo i mi
Odkud znas da ja imam tv vijeta velis nek pogledam.Da mi nisi opet turnu neki test
 
Член од
20 октомври 2019
Мислења
73
Поени од реакции
125
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
zar ti premium kanali nisu 1280
 
Последно уредено:
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Ja sam rekao da pogledas sa tih drugih listi koje si spominjao
Автоматски споено мислење:


nema veca za hd kanale od 1920x1080 :))
Sutra cu ja malo tvoju izvrtit posto meni sve izbaciva bas cu si dat truda da malo vidim to cudo detaljno_Onda cu ubacit listu tvoju u bitku na neretvi ili gradinu recimo videcu i dat joj naziv luc luc 2020 i poslikat ti.Nadam se da se nece gazde panela ljutit.
 
Член од
19 октомври 2016
Мислења
1.408
Поени од реакции
2.300
Sutra cu ja malo tvoju izvrtit posto meni sve izbaciva bas cu si dat truda da malo vidim to cudo detaljno_Onda cu ubacit listu tvoju u bitku na neretvi ili gradinu recimo videcu i dat joj naziv luc luc 2020 i poslikat ti.Nadam se da se nece gazde panela ljutit.
Šta želiš dokazati? Da imaš listu, da možeš ući u gradinu ili bitku...ili nemaš pametnija posla.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom